„Just5” laidis klajā ceturto viedtālruņa modeli – jaudīgo „Blaster”

Zīmols „Just5”, kura pirmie trīs viedtālruņu modeļi „Spacer”, „Spacer2” un „Spacer2S” kļuvuši par 2014. gada pirktākajiem Latvijā, neapstājas pie sasniegtā, šonedēļ laižot klajā jau ceturto „Just5” viedtālruni ar ierīces jaudai atbilstošu nosaukumu „Blaster” (spridzinātājs).

Jaunais „Blaster” viedtālrunis patiešām ir īsts spridzeklis – ar to pilnībā var izbaudīt jaudīgo 4G LTE internetu, jaunākās spēles un multimediju smagsvarus.

„Blaster” darbina efektīvs četrkodolu procesors, 2 GB RAM un 16 GB iebūvētā atmiņa. Tālrunim ir 64 GB microSD atmiņas kartes atbalsts, bet 13 MP kamera ar SONY sensoru parūpēsies, lai „Blaster” lietotājiem būtu kaudzēm satriecošu foto un video, ko aplūkot uz plašā 5” HD displeja. Jaunā „Just5” tālruņa baterija var izturēt 20 stundas sarunu, telefonam ir lieliska skaņas un grafikas kvalitāte, kā arī „gudrās atmodināšanas” funkcija. „Blaster” komplektācijā ietilpst 3 krāsu (balts, melns, dzeltens) nomaināmie vāciņi.

Jaunā zīmola „Just5” viedtālruņa „Blaster” cena veikalos – 189 eiro.

Galvenie “Blaster” raksturlielumi: 4G tīkla atbalsts 2 SIM kartēm, 64 bitu MT6732 četrkodolu procesors, MALI-T760 grafiskais procesors, 13 MP kamera ar Sony sensoru, HD 720×1280 5″ collu IPS ekrāns un 2GB RAM un 16 GB ROM.