Jānis Domburs atgriežas analītiskajā žurnālistikā

Kā ziņo masu mediji, telekompānija LNT drīzumā piedāvās jaunu raidījumu, kuru vadīs žurnālists Jānis Domburs. Šādu informāciju izplatījusi mediju grupas ”Modern Times Group” (MTG) sabiedrisko attiecību vadītāja Latvijā Marta Zandersone.

Topošā raidījuma formāts un saturs netiek atklāts, bet tiek ziņots, ka tas būs iknedēļas raidījums, kurā vadītājs Domburs analizēs politiskos, ekonomiskos un sociālos procesus nacionālā un starptautiskā līmenī.

Jānis Domburs, kurš plaši zināms kā Latvijas Televīzijas 1. kanāla populārā diskusiju raidījuma ”Kas notiek Latvijā?” vadītājs, nav darbojies plašsaziņas medijos kopš LTV pamešanas. Šajos pāris gados Domburs ir strādājis gan radošā, gan komerciālā jomā.

MTG vadītāja Latvijā Baiba Zūzena izteicās, ka šis jaunais raidījums kļūs par spēcīgu spēlētāju analītiski informatīvo raidījumu blokā, kā arī piesaistīts plašu skatītāju loku. Zūzena arī informēja, ka MTG 2014. gadā par trešdaļu palielina investīcijas Latvijā ražotā saturā, un jaunais Dombura analītiskais raidījums ir vēl viens finansiāli un saturiski apjomīgs solis MTG attīstībā.

Kā ziņots iepriekš, Latvijas televīzijas kanāli TV3, 3+, TV6, LNT, TV5 un Latvijas Mūzikas kanāls pieder ”Modern Times Group”.

BNA Latvia