Īstermiņa aizņēmumus cilvēki aktīvāk izmanto mēneša beigās

Īstermiņa aizņēmumus cilvēki aktīvāk izmanto mēneša beigās

Iedzīvotāji visaktīvāk nelielus īstermiņa aizņēmumus veic tieši mēneša beigās, kad līdz nākamajai algai ir palicis nedaudz laika, liecina apkopotā informācija. Tādējādi cilvēki izvēlas nodrošināt pilnvērtīgus dzīves apstākļus visa mēneša garumā.

Tieši mazie kredīti, kad neliela naudas summa tiek aizdota uz salīdzinoši nelielu laika periodu, līdz ar to neparedz ilgtermiņa saistības ar finanšu organizāciju, ir tie, ko cilvēki izvēlas izmantot, ja pietrūkst nedaudz naudas steidzamu pirkumu izdarīšanai. Katra mēneša beigās nereti iedzīvotāji izmanto kredītu, lai zināmā mērā pagarinātu savu algu, izlīdzinot tēriņus. 

“Eastcon Finance” ātrais aizdevums pieejams apmērā no 30 līdz 200 latiem. “Tā kā aizdevumu pie mums iespējams noformēt ļoti ērti un ātri – ar īsziņas vai interneta starpniecību – iedzīvotāji labprāt to izmanto gadījumos, kad gadījušies kādi neplānoti izdevumi un nepietiek līdzekļu līdz nākamajai algai vai arī nedaudz pietrūkst naudas kāda lielāka pirkuma veikšanai,” skaidro „Eastcon Finance” pārstāvis Ņikita Bondars.

Pēdējo gadu laika pieprasījums pēc nelieliem aizdevumiem ir būtiski pieaudzis, kas izskaidrojams ar cilvēku pirktspējas samazināšanos un nevēlēšanos uzņemties ilgtermiņa saistības. Ja lielos kredītus šobrīd izvēlas ņemt retais, jo nejūtas droši par savu ienākumu stabilitāti, tas ātrie sms kredīti kļūst arvien populārāki. Šai aizdevuma formai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs un kredītsaistības ir ļoti īsu laika periodu.

“Pie mums visbiežāk pēc aizdevuma vēršas tieši strādājoši ģimenes cilvēki, kā arī pensionāri ar pastāvīgiem ienākumiem, kuriem konkrētajā brīdī nepieciešams neliels aizdevums finanšu saistību nokārtošanai vai pirkuma izdarīšanai. Tie parasti ir apzinīgi cilvēki, kas arī laicīgi pilda saistības,” atzīmē Ņikita Bondars.

“Eastcon Finance” ir īstermiņa aizdevums bez ķīlas un galvotāja 30 – 200 Ls apmērā ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, kuru iespējams pagarināt. Īpaši izdevīgi kredīta nosacījumi EASTCON koncerna klientiem.