iPhone 6 oficiāli Latvijā būs nopērkams tuvāko nedēļu laikā

Lai gan ASV tehnoloģiju gigants Apple vēl nav nosaucis pat datumu, ar kuru tas atļaus Latvijā sākt tirgot jaunos iPhone 6, šo superdārgo ierīču fani jau pie tiem ir tikuši, maksājot par tiem 1000 līdz 1300 eiro. Sākoties tā tirdzniecībai, pie oficiālā izplatītāja – SIA Latvijas mobilais telefons (LMT) – tā cena varētu būt par apmēram 300 eiro zemāka.

iPhone oficiālais izplatītājs Latvijā – LMT – šīs ierīces, visticamāk, sāks pārdot tuvāko nedēļu laikā. «Aicinām iPhone entuziastus saglabāt vēsu prātu un sagaidīt oficiālo iPhone 6 un 6 Plus tirdzniecības sākšanu Latvijā.

Tādējādi nevajadzēs pārmaksāt un ar LMT Atvērtais piedāvājumu jau pēc sešiem mēnešiem varēs telefonu samainīt pret citu vai atkal pret jaunu iPhone modeli, tiklīdz tas iznāks. Turklāt tikai LMT kā oficiālais iPhone izplatītājs Latvijā var garantēt, ka telefons būs piemērots Latvijas tirgum, arī korekti darbosies 4G tīklā,» Neatkarīgajai skaidroja LMT preses sekretāre Elīna Lidere.

Mobilo sakaru operatora Tele2 klienti pirmos superplānos un superdārgos iPhone 6 saņēma jau 23. septembrī – trīs dienas pirms šīs ierīces oficiālās tirdzniecības uzsākšanas Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Somijā, Itālijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Turcijā, Krievijā, Arābu Emirātos un citās valstīs. Neskatoties uz augsto cenu – 999 eiro par pilnu cenu (iPhone 6 16 GB), pieprasījums pēc šīs ierīces esot milzīgs. «Jau pirmajā pārdošanas dienā visi iPhone 6 tika izķerti. Tele2 klientu apkalpošanas centros jaunos viedtelefonus iegādājas gan mūsu, gan citu operatoru klienti. Vairāki simti cilvēku ir izmantojuši iespēju pieteikties rindā pēc jaunajiem telefoniem Tele2 klientu apkalpošanas centros un mājaslapā. Pavisam nesen saņēmām kārtējo piegādi, un liela daļa no mūsu klientiem ieguva gaidīto viedtelefonu. Drīzumā saņemsim jaunu piegādes partiju un arī tie, kuri šobrīd gaida savu ierīci, varēs to iegādāties,» Neatkarīgajai teica Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

iPhone 6 (16 GB) iespējams iegādāties arī pie mobilā sakaru operatora Bite. Pilnā cena, iegādājoties to uz nomaksu, šobrīd ir 988 eiro. Kompānijā Capital iespējams nopirkt ne tikai iPhone 6 (sākot no 999 eiro), bet arī iPhone 6 Plus (128 GB) par 1299 eiro.

Ilze Šteinfelde