Jaunie “iPhone 6” tomēr būs nopērkami arī Ķīnā

Jaunie “iPhone 6” būs nopērkami arī Ķīnā, lai gan iepriekš izskanējusi informācija, ka ASV tehnoloģiju kompānijas “Apple Inc.” ražotās tehnoloģijas izslēgtas no Ķīnas valsts iepirkumiem drošības apsvērumu dēļ.

Kā informē Ķīnas Rūpniecības un informāciju tehnoloģiju ministrija, “Apple Inc.” saņēmusi licenci jauno viedtālruņu pārdošanai Ķīnā un lietošanai Ķīnas mobilo telekomunikāciju tīklos, jo novērsusi drošības riskus, kuri varētu izraisīt personas datu noplūdi.

Prognozes liecina, ka pēc jaunajiem viedtālruņiem varētu būt liels pieprasījums, jo Ķīnā cilvēki dod priekšroku ierīcēm ar lielu ekrānu.

Kā jau ziņots, pieprasījums pēc jaunajiem “iPhone” visā pasaulē ir ievērojami lielāks kā pēc iepriekšējiem modeļiem. Jaunie “iPhone 6″ un “iPhone 6 Plus” sagādājuši milzīgu pārsteigumu ASV informācijas tehnoloģiju kompānijas “Apple Inc” pārstāvjiem. Diennakts laikā jauno ierīču pasūtīšanai pieteikti vairāk nekā četri miljoni pasūtījumu, kas ir rekordliels skaits.

Jaunie “iPhone” modeļi ir īpaši ar savu inovatīvo dizainu, modernu displeju un daudz lielāku ekrānu izmēru, attiecīgi, to izmēri ir 4,7 collas (11,9 centimetri) un 5,5 collas (14 centimetri). Abi viedtālruņi ir apstrādāti ar procesoriem A8 , kas palielina tālruņu veiktspēju līdz pat 25% , kā arī ir palielina to izšķirtspēju.