Demokrātisko cenu zīmols Sinsay atver veikalu Preiļos

Turpinot demokrātisko cenu zīmola Sinsay attīstību reģionos, 8. decembrī Preiļos, tirdzniecības centrā Ūga, durvis vērs jau astotais zīmola veikals ārpus Rīgas. Sinsay ir popularitāti ieguvis zīmols, kura piedāvājumā ir jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas par demokrātiskām cenām.

“Atverot vairākus Sinsay veikalus reģionos, redzam, cik tas ir iecienīts un pieprasīts. Pilsētnieku interese ir ļoti liela, saprotam, ka daudzu apkārtējo apdzīvoto vietu iedzīvotāji arī novērtē iespēju iepirkties tieši Sinsay veikalā. Decembris ir svētku mēnesis, un cilvēki vairāk pievērš uzmanību savu pirkumu apjomam un cenām. Tādēļ priecājamies, ka tieši pirmssvētku laikā varam piedāvāt vēl vienu iespēju iegādāties kvalitatīvas preces par draudzīgām cenām,” atzīst LPP Latvia ltd. valdes locekle Inese Ļebedeva.

“Sinsay veikals Preiļos ikvienam apmeklētājam durvis vērs 8. decembrī plkst. 12.00, un tā platība būs 880 m2. Neskatoties uz klātienes veikalu ekspansiju, joprojām arī Sinsay e-veikalā notiek aktīva tirdzniecība. Un e-veikala cienītājiem šīs ir labas ziņas, jo sniegs iespēju ietaupīt uz piegādes maksu un atvieglos internetveikala preču atgriešanu turpat, veikalā. E-veikala pasūtījumu saņemšana bez maksas veikalā būs pieejama jau no 15. decembra. Esam pārliecināti, ka daudzi klienti novērtēs šo pakalpojumu,” komentē LPP Latvia ltd. mārketinga vadītāja Jana Meidropa.

Veikala piedāvājumā būs jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas par demokrātiskām cenām. Preču klāstā būs pieejamas preces sievietēm, vīriešiem, bērniem un mājas aksesuāri. Veikals Preiļos atradīsies tirdzniecības centrā Ūga, Rīgas ielā 4D, tā darbalaiks no pirmdienas līdz svētdienai būs no plkst. 9.00 līdz 20.00. Atklāšanas dienā par apmeklētāju muzikālo labsajūtu rūpēsies Dj. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem paredzēti saldi pārsteigumi.