Daiļā dzimuma pārstāves aicinātas parūpēties par savu sejas ādu, sagatavojot to ziemas sezonai

Straujiem soļiem tuvojas ziema, par ko liecina arī vēlme ne tikai silti apģērbties, bet arī mēģināt no aukstuma pasargāt seju. Iestājoties krietni aukstām laikam, sejas āda tiek pakļauta lielam stresam, kā rezultātā tā kļūst izteikti sausāka, vieglāk sakairināma un zaudē savu mirdzumu un elastību. Diemžēl, nepietiek vien ar labu sejas krēmu, lai āda būtu pietiekami mitrināta, kopta un izskatītos veselīgi, tieši tāpēc sievietes tiek aicinātas izmantot sejas procedūras, kas palīdzēs sejas ādu saglabāt skaistu un veselīgu arī gada aukstākajā sezonā. Kā norāda skaistuma un veselības centra “Adoria” kosmētiķe Sintija Kronberga, lai pasargātu savu sejas ādu no nevēlama kairinājuma, par to nepieciešams parūpēties jau savlaicīgi.

“Ziema ir viena no tām sezonām, kas kalpo par pārbaudījumu sievietes ādai un ķermenim, jo vēsais laiks un skarbais ziemeļu vējš būtiski ietekmē mūsu ādas stāvokli. Ziemā, vēl vairāk kā rudenī, āda tiek pakļauta mikroklimata maiņām un sejas asinsvadiem sašaurinoties, āda sāk saņemt mazāk barību vielu, kļūst sausa, veidojas apsārtumi un zūd arī tās tvirtums, nereti sākas lobīšanās. Ja sejas ādai ziemā netiek pievērsta nepieciešamā uzmanība un rūpes, tā var izskatīties vecāka, nekā patiesībā ir, galvenokārt, to nosaka vitamīnu trūkums,” norāda Kronberga.

Kosmētiķe uzsver, ka papildus veselīgai un vitamīnu pilnu ēdienkartei, svaigam gaisam un fiziskām aktivitātēm, sejas ādas uzlabošanai tiek ieteiktas arī dažādas sejas procedūras, kas palīdzes ne tikai sakopt un atjaunot problēmatisku ādu, bet arīdzan parūpēties par tās gatavību ziemas sezonai.

Skaistumkopšanas centrs “Adoria” piedāvā īpaši katrai sastādītu procedūras plānu sejas un ķermeņa kopšanai ar 20%- 30% atlaidi. Kā uzsver centra kosmetoloģe, individuālais procedūru plāns palīdzēs sagatavot ādu un ķermeni gaidāmajam aukstajam laikam, gan piemeklēs labāko risinājumu katrai situācijai. Domājot par klientu labsajūtu, skaistumkopšanas centrs pirmo konsultāciju piedāvā par brīvu!

Lai atjaunotu nogurušu, sausu un nelabvēlīgu laiku apstākļu skartu ādu, centra apmeklētājām tiek piedāvātas sejas maskas ar dažādām iedarbībām – atsvaidzinošās, ārstnieciskas, barojošas, mitrinošas, pretgrumpu, tonizējošas, vitaminzētas u.c.

Tāpat veselības un skaistuma centrs piedāvā arī sejas kosmetoloģisko masāžu, kā arī cita veida masāžas, piemēram, problēmzonu terapeitisko masāžu, vispārējo ķermeņa masāžu, relaksējošo pēdu masāžu, galvas masāžu, grūtnieču masāžu, kā arī kosmētiskās masāžas – pretcelulīta masāžas u.c.