Biroja vadītāji aicināti pieteikties apmācībām “Kvalifikācijas celšanas kursi biroja vadītājiem”

Ikvienā uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa ir tā darbinieki, kas ir ne tikai lielākā uzņēmuma vērtība, bet arī galvenais priekšnosacījums veiksmīgai mērķu sasniegšanai. Viena no svarīgākajām ir biroja vadītāja loma, kas uzņēmumā ir nenovērtējama, proti, viņa pārziņā ir ne tikai informācijas sagatavošana, informācijas aprites organizēšana, uzņēmuma dokumentācijas pārzināšana, problēmu identificēšana un formulēšana, vadības konsultēšana par iespējamiem risinājumiem, piedalīšanās projektu izstrādāšanā un koordinēšanā, darbu izpildes termiņu kontrolēšana un saskaņošana, bet arī uzņēmuma (iestādes, organizācijas u.c.) pārstāvēšana klientiem un sadarbības partneriem, kā arī citu darbinieku motivēšana.

Lai veiksmīgi un ar pārliecību vadītu visus šos procesus, biznesa apmācību centrs “Biznesa Akadēmija” organizē īpašu biznesa apmācību kursu esošajiem un topošajiem biroja vadītājiem – “KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAS KURSI BIROJA VADĪTĀJIEM!”

Apmācību norises laiks: 31. janvārī, 3. februārī, 8. februārī, 15. februārī no plkst. 10.00–13.00.

Ikviens biroja vadītājs aicināts apmeklēt apmācības, kuru mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas, lai veidotu vai atsvaidzinātu prasmes organizēt biroja dokumentu pārvaldību (lietvedību), kā arī veicinātu patīkamu un profesionālu klientu apkalpošanu, pozitīvu personāla savstarpējo komunikāciju, stresa situāciju izvērtēšanu, uzņēmuma izaugsmes iespēju apzināšanu un tiekšanos pēc panākumiem, jo bez šiem faktoriem biroja administratora darbs nav iedomājams.

“Mūsdienās neviens uzņēmums nespēj attīstīties bez biroja vadītāja ieguldījuma, kas dažkārt tik tiešām ir nenovērtējams. Ja paskatāmies, biroja vadītājs ir cilvēks, kurš nodrošina, plāno, koordinē un vada biroja darbu, līdz ar to viņš ir ne tikai palīgs uzņēmuma vadībai un darbiniekiem, bet arī spēlē galveno lomu komunikācijā ar klientiem, risina problēmjautājumus un gādā, lai uzņēmuma ikdienas darbs rit enerģiski un veiksmīgi. Taču kā ikvienam, arī biroja vadītājiem nepieciešams sekot mūsdienas straujajai un mainīgajai biznesa videi, uzzinot jaunākās tendences darbā ar dokumentiem un cilvēkiem, ” norāda Biznesa Akadēmijā.

Ar pozitīvās atsauksmēs noslēgušās arī iepriekšējās apmācību sesijas. Kā atzīst liela daļa apmeklētāju, iegūtās zināšanas noder ne tikai ikdienā, bet palīdz labāk izprast gan kolēģus, gan iedvesmo strādāt tālāk.

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā, pēc dalībnieka vēlmēm – pieejams arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 199 + PVN.

Katram tiešsaistes semināra dalībniekam par brīvu – “Biznesa Karte”, kas nodrošina 25% atlaidi semināriem un biznesa apmācībām nākamos 6 mēnešus.

Plašāku informāciju un pieteikuma formu skatiet: https://www.registreties.lv/kvalifikacijas-celsanas-kursi-biroja-vaditajiem

Publicitātes materiāls