Aviokompānija “airBaltic” pārņems “Air Lituanica” lidojumus

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” aizstās “Air Lituanica” lidojumus un sniegs palīdzību pasažieriem, kurus ietekmējusi Lietuvas aviokompānijas darbības pārtraukšana, informē lidsabiedrība.

„airBaltic mājas tirgus ir Latvija, Lietuva un Igaunija. Mēs konsolidēsim un stiprināsim mūsu pakalpojumus mājās tirgū, piedāvājot vairāk tiešos lidojumus. Mēs šodien paziņojam par pirmajiem tiešajiem maršrutiem no Viļņas uz Eiropas rietumiem un ziemeļiem, un pakāpeniski izvērtēsim papildu reisu pievienošanu. Mēs sniegsim palīdzību pasažieriem pirmajās dienās pēc lidojumu pārtraukšanas, un piedāvāsim īpašās glābšanas cenas klientiem, kas iegādājušies biļetes. Turklāt šodienas notikumi Viļņā ir spēcīgs signāls tam, ka visām trīs Baltijas valstīm nepieciešams īstenot kopīgus pasākumus aviācijas nozarē, lai labāk atbalstītu ceļotājus, jaunu ekonomisko aktivitāti un jaunas darba vietas,” skaidro “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.

airBaltic ir pirmā aviokompānija, kas sniegs palīdzību Air Lituanica pasažieriem. Ietekmētajiem pasažieriem nepieciešams sazināties ar Air Lituanica darbiniekiem vai saviem ceļojumu aģentiem, lai saņemtu palīdzību. Sākot no šodienas, airBaltic piedāvās visiem pasažieriem, kuri iegādājušies Air Lituanica biļetes ceļojumiem 2015.gada 6.jūnijā un pēc tam, īpašas vienvirziena biļetes par cenu 59-89 eiro, kuras iespējams rezervēt airBaltic zvanu centros.

Papildus jau esošajiem Viļņa – Amsterdama un Viļņa – Rīga maršrutiem airBaltic arī paziņo par jaunu tiešo maršrutu ieviešanu no Viļņas uz Briseli, Berlīni, Parīzi, Stokholmu, Varšavu un Helsinkiem, kas drīzumā būs pieejami lidsabiedrības mājaslapā.