Atvērs jaunus H&M veikalus Rīgā

Kā ziņo “’H&M” (”Hennes and Mauritz”) pārstāve Tīna Mietinena, Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānija šī gada laikā Latvijā plāno atvērt vēl trīs jaunus veikalus, vienā no tiem piedāvājot arī “H&M Home” sadaļu. ”H&M Home” ir zīmols kompānijas ražotām mājas tekstila precēm.

Jaunie veikali pavasarī tiks atvērti tirdzniecības centros ”Spice” un ”Riga Plaza”, bet rudenī – tirdzniecības centrā ”Domina”. ”H&M Home” tiks atvērts tirdzniecības centrā ”Riga Plaza”, un tas būs pirmais “H&M” mājas tekstila preču veikals Latvijā.

Mietinena arī atklāja, ka kompānija februārī plāno laist pārdošanā apģērbus, kas veidoti no otrreizējiem tekstilizstrādājumiem. 2013. gada pavasarī kompānija uzsāka lietotu apģērbu savākšanas akciju ar nolūku mazināt lietotu drēbju ietekmi uz vidi. Veikalā tirdzniecības centrā ”Alfa” bija iespējams nodot lietotus apģērbus, saņemot 15% atlaidi jaunajam pirkumam. Šīs drēbes tika pārstādātas, lai izgatavotu jaunu apģērbu.

Kā iepriekš ziņots, Rīgā pirmie “H&M” veikali atvērās 2012. gadā, un šobrīd ir atrodas tirdzniecības centros ”Galerija Centrs”, ”Alfa” un ”Mols”.

BNA Latvia