Kompānijai “Amazon” pievienojas “Google Glass” izstrādātājs

Projekta “Google X” dibinātājs un “Google Glas” briļļu izstrādātājs Babaks Parkevics pievienojies ASV starptautiskajam elektroniskās komercijas uzņēmumam “Amazon” , informē tehnoloģiju portāls “The Verge”.

Parvica aiziešana no “Google” ir “Amazon” vēlmes attīstīties un ambīciju rezultātā radies lēmums, jo uzņēmums nemitīgi vēlas atklāt ko jaunu. Parvics, kurš ir irāņu izcelsmes amerikāņu zinātnieks, iepriekš darbojās pie viedo kontaktlēcu izstrādes, kas ir jaunākais projekts pēc “Google Glass”.

“Amazon” apgalvo, ka Parvica zināšanas varētu palīdzēt, piemēram, jaunākās e-komercijas platformai piesaistītai viedierīcei “Firefly” tehnoloģijas pilnveidošanai, kas ļautu atpazīt reālās pasaules objektus un uzreiz tos atrast “Amazon” veikalos, pateicoties ar kameru apveltītām ierīcēm.

Pašlaik “Google Glass” ir apstrādes posmā un ikvienam pieejams nav. Projektam ir vairāki izmēģinātāji. Viedo briļļu problēma ir akumulatora tehnoloģija, jo maksimālais darbības laiks ierīcei varētu būt tikai dažas stundas.