Mērķis izpildīts – “AirDog” projekts savāc vairāk nekā vienu miljonu ASV dolāru

Uzņēmuma SIA “Helico Aerospace Industries” bezpilota lidaparāta projekts “AirDog” tiks aprīkots ar šķēršļu izvairīšanās sistēmu, pateicoties projekta finansēšanas vietnei “Kickstarter”, kur “AirDog” projektam izdevies savākt vairāk nekā vienu miljonu ASV dolāru (732 278 eiro).

Uzņēmuma SIA “Helico Aerospace Industries” pārstāvji informē, ka pateicoties vairāk nekā 1070 cilvēku interesei un ticībai izdevies savākt vairāk nekā 1 044 260 dolāru (772 096 eiro), kas ir krietni vairāk kā sākotnēji cerēts. Šī summa ļaus visos “AirDog” lidaparātos iestrādāt šķēršļu izvairīšanās sistēmu.

Pārdošanas kampaņa interneta vietnē “Kickstarter” savu darbību uzsāka 16.jūnijā, 40 dienu laikā plānojot savākt 200 000 dolārus (147 780 eiro).  Uzņēmuma pārstāvjus priecē fakts, ka interesi par projektu izrādīta liela interese, kas ļāvusi sasniegt noteikto mērķi.

Jau ziņojām, ka Latvijas uzņēmums SIA “Helico Aerospace Industries”, kas nodarbojas ar bezpilota lidaparātu tehnoloģiju attīstīšanu, nācis klajā ar savu pirmo produktu – bezpilota lidaparātu “AirDog”, kas autonomi seko sportistam un filmē to ar GoPro sporta kameru. Šis ir pirmais šāda veida produkts pasaulē, kas nodrošina pilnvērtīgu bezpilota sekošanas un filmēšanas funkciju vienlaicīgi.