Zobārste: zobu rotāšana ar “Swarovski” ir lielisks jauninājums zobārstniecībā

Zobārstniecībā ir līdzīgi kā modē, arī tajā ienāk dažādas jaunas tendences. Pēdējā laikā aktuālas kļuvušas ne tikai zobu balināšanas procedūras, bet arī zobu rotāšana ar Swarovski kristāliņiem, kas terminam “žilbinošs smaids” piešķīris jaunu nozīmi. Šāda veida aksesuārs ļauj sekot līdzi laikam un arī ikdienā sajusties krāšņāk. Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Līga Štagere, pieprasījums pēc šīs krāšņās zobu rotas arvien palielinās, jo augstvērtīgie un vienlaikus arī elegantie kristāla izstrādājumi rada pozitīvisma sajūtu, vienlaikus izceļot arī sievietes personību.

“Sievietes izvēlas pilnveidot un padarīt savu smaidu burvīgāku, izrotājot to ar mazu Swarovski kristāliņu. Krāšņās Swarovski zobu rotas pieejamas dažādos maigos toņos, kristāliņi ir vienkārši, smalki un mirdzoši, to diametrs ir pavisam neliels, vien 2mm. Vidējais procedūras ilgums ir ne vairāk kā pusstunda. Kristāliņš tiek piestiprināts pie zoba izmantojot drošus zobārstniecības materiālus, nav nepieciešama zoba urbšana, kā arī procedūra ir pilnībā nesāpīga un zobam nekaitīga, nepieciešamības gadījumā kristāliņu var arī ļoti viegli noņemt. Pirms kristāliņa uzlikšanas būtu ieteicams veikt zobu higiēnas procedūru, kas ļaus izcelt jauno aksesuāru un uzlabot kopējo mutes dobuma veselību. Zobu higiēna ir ļoti svarīga zobu un smaganu veselībai, jo cietais un mīkstais aplikums veidojas katram no mums un tajā vairojas baktērijas. Šāda zobu rota ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas sev piešķirt mazliet elegances un šarma,” turpina Līga Štagere.

Swarovski ir vadošā pasaules kompānija kristāla un tā izstrādājumu ražošanā. Swarovski uzņēmuma vēsture sniedzas līdz 1895. gadam un šobrīd uzņēmums pazīstams gan kā ekskluzīvu rotaslietu, gan kā dekoratīvo objektu un bižutērijas, gan kā to materiālu ražotājs un izplatītājs. Laika gaitā Swarovski ir kļuvis par elegances un kvalitātes zīmi. “Mēs piešķiram dzirksti cilvēku ikdienas dzīvē,” tā sevi pozicionē Swarovski.

“Adoria” piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu. Pacientiem ir iespēja veikt profilaktiskas un zobu restaurācijas procedūras, ar kuru palīdzību tiks iegūti veseli zobi un skaists smaids. Turklāt šobrīd zoba rotāšana ar Swarovski kristāliņu veselības un skaistuma centrā “Adoria” pieejama par īpašu cenu – vien EUR 25. Kā arī papildus tiek piešķirta atlaide zobu higiēnas procedūrai.