Ziemassvētkos labākā dāvana – iespēja uzlabot veselību, nodarbojoties ar sportu

Straujiem soļiem tuvojoties Ziemassvētkiem, aizvien aktīvāk cilvēki sāk sastādīt dāvanu sarakstus un plānot, kā iepriecināt savus draugus un ģimenes. Nevienam nav noslēpums, ka reizēm plašajā piedāvājumu klāstā var apjukt, un nekad nav īsti skaidrs, vai ieplānotais pārsteigums otram patiks – dāvanu periods dažiem cilvēkiem pat sagādā galvassāpes.

Tā tam gan nevajadzētu būt – kā zināms, Ziemassvētki ir gada jaukākais, sirsnīgākais un priekpilnākais laiks, tādēļ saviem mīļajiem būtu jādāvina kaut kas tiešām noderīgs. Kā norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” vadītāja Annija Reskāja, nekas nevar būt labāks, kā uzdāvināt otram iespēju iegūt labu veselību un dzīvesprieku.

“Cilvēki reizēm mēdz uzskatīt, ka uz trenažieru zāli vai nodarbībām var iet tikai paši, taču kādēļ gan tā nevarētu būt lieliska dāvana saviem draugiem un radiniekiem? Īpaši priecīgi par dāvanu karti “Reaktors” abonementam būtu cilvēki, kuriem patīk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, taču vēl sajūsminātāki būs tie, kuru sapnis jau ilgu laiku ir sākt sportot – vienkārši līdz šim viņiem nav bijusi pietiekama motivācija pašiem to sākt darīt. Skaisti iesaiņota dāvanu karte – kas gan var būt labāk kā otru iepriecināt ar dāvanu, kurai patiešām ir pievienotā vērtība?” pauž Annija Reskāja.

Daudziem svētku laiks saistās ar jaunu apņemšanos un nereti pirmais solis uz jaunu dzīvi ir tieši saistīts ar veselības uzlabošanu. Ziemassvētkos uzdāvinot otram dāvanu karti, saņēmējam rodas iespēja Jauno gadu patiešām iesākt piepildot savu mērķi un sniedzot veselības lādiņu savam organismam.

Tomēr, dāvanu meklēšanas juceklī un steigā nedrīkst aizmirst parūpēties arī par sevi – kādēļ gan Ziemassvētkos neuzdāvināt dāvanu pašam sev? Kā teic sporta un fitnesa kluba “Reaktors” treneris Aivars Visockis, svētku laikā piepildās sapņi, tādēļ ikkatram cilvēkam vajadzētu piepildīt savu ilgi kāroto sapni par veselīgu, atlētisku un pievilcīgu augumu.

“Bieži cilvēki mēdz ļoti nogurt, dodoties iepirkties pa lielveikaliem vai tirdziņiem, tādēļ ir ļoti svarīgi arī pašam no svētkiem gūt kādu prieku – vislabākais veids, kā to izdarīt, ir parūpēties par dāvanu sev. Iegādājoties abonementu sporta un fitnesa klubam, mūsu klientiem ir iespēja atgūt spēkus, uzkrāt pozitīvo enerģiju, kā arī celt pašapziņu, un, kas zina – Jaunais gads patiešām varbūt tiks iesākts ar jauniem sapņiem un iecerēm,” norāda “Reaktors” treneris.