Vienreizējās iebraukšanas nodevu Jūrmalā var samaksāt arī ar SMS Rīga pakalpojuma starpniecību

No 7.jūlija nodevu par vienreizēju iebraukšanu Jūrmalas pilsētas teritorijā var samaksāt ar īsziņas starpniecību, lietojot arī sistēmas SMS Rīga pakalpojumu. Līdz ar to Jūrmalas viesi, kas dod priekšroku mobilo pakalpojumu norēķiniem, šobrīd var izvēlēties sev ērtāko pakalpojumu sniedzēju – SMS Rīga vai Mobilly. Jūnija dati liecina, ka mobilo norēķinu iespējas iebraukšanai Jūrmalā izmanto nepilni 6% autovadītāju.

Lai iegādātos Jūrmalas iebraukšanas atļauju ar SMS Rīga starpniecību, nepieciešams nosūtīt īsziņu uz numuru 8585 ar atstarpēm rakstot START, automašīnas numuru un tarifu zonu J. Pakalpojuma sniedzēja noteiktā maksa par atbildes īsziņu – 0,10 eiro.

Savukārt, lai iegādātos Jūrmalas iebraukšanas atļauju ar Mobilly starpniecību, nepieciešams izvēlēties J zonu lietotnē vai nosūtīt īsziņu uz numuru 1859 ar atstarpēm rakstot START, automašīnas numuru un tarifu zonu J. Pakalpojuma sniedzēja noteiktā maksa par atbildes īsziņu – 0,07 eiro.

Pēc veiktās samaksas mobilajā tālrunī tiks saņemta apstiprinājuma atbilde par maksājumu. Saņemtā apstiprinājuma atbilde ir apliecinājums nodevas samaksai un pēc pieprasījuma ir jāuzrāda policijas darbiniekam. Pēc apstiprinājuma saņemšanas Jūrmalā var iebraukt vienas stundas laikā un uzturēties tās teritorijā bez laika ierobežojuma.

Atgādinām, ka iebraucot Jūrmalā, transportlīdzekļiem jāiegādājas atļauja (caurlaide) vienreizējai iebraukšanai divu eiro apmērā. Nodevu iespējams maksāt skaidrā naudā, ar maksājumu karti (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro), vai izmantojot elektronisko norēķinu sistēmas SMS Rīga un Mobilly. Vasaras sezonā nedēļas nogalēs transportlīdzekļu vadītāju ērtībām caurlaides iegāžu vietās tiek norīkots atbalsta personāls operatīvai norēķinu veikšanai. Jūrmalas pilsētā vietās, kur ir atļauta autotransporta novietošana, automašīnas var novietot bez maksas (izņemot privātās autostāvvietas).