Vēlies pārdot māju? Uzzini, kā tev var palīdzēt īpašuma patiesās vērtības noskaidrošana

Pieņemot lēmumu par mājas pārdošanu viens no aktuālākajiem jautājumiem, uz kuru īpašniekiem jārod atbilde, ir – kādu cenu piemērot savam īpašumam? Kā liecina novērojumi, liela daļa pārdevēju joprojām prasa tirgus situācijai nesamērīgi augstu cenu, kas vēlreiz apliecina to, cik svarīgi pirms īpašuma pārdošanas ir mājokļa patiesās vērtības noskaidrošana, ko par brīvu iespējams izdarīt šeit >>> https://kadastri.lv/

Kāpēc ir svarīgi noteikt īpašuma patieso vērtību?

Lai arī liela daļa īpašnieku izvēlas noteikt īpašuma cenu, raugoties uz šķietami līdzīgiem objektiem, tomēr šāds veids nebūt nebūs vienīgais, jo katrs īpašums ir unikāls un neatkārtojams un katram ir sava gan pārdošanas vēsture, gan apstākļi, kādos tas ticis realizēts. Turklāt viens no īpašuma vērtības noteikšanas faktoriem ir tā atbilstība situācijai nekustamā īpašuma tirgū, taču tā, kā zināms, dinamiski attīstās un, ja vien neesam ekonomisti, to ir sarežģīti prognozēt ilgāku laika periodu uz priekšu.

Turklāt ir jāņem vērā arī tas, ka lielai daļai sludinājumos atrodamās cenas ir par 10-20% lielākas nekā reālās darījuma cenas.

Kā nekustamā īpašuma vērtējums var būt noderīgs pārdevējam?

Šāda veida vērtējums, pirmkārt, palīdzēs daudz ātrāk pārdot īpašumu, kā arī ļaus izvairīties no problēmām darījuma slēgšanas procesā. Ja īpašuma vērtība būs zināma jau pirms sarunas ar potenciālo pircēju, pārdevējam savlaicīgi būs iespējams noskaidrot, vai pircējs spēs iegādāties šo īpašumu un izvairīties no situācijas, kad pircējs cenu būtiski nokaulē zem īpašuma tirgus vērtības.

Kā patiesās vērtības noteikšana var palīdzēt ātrāk pārdot īpašumu?

Tāpat noskaidrot sava īpašuma vērtību pirms īpašuma pārdošanas ir ļoti nozīmīgi, jo pretējā gadījumā varat nonākt divās, ne visai patīkamās situācijās, proti, viens – ja noteiksiet pārāk augstu cenu par savu īpašumu, var gadīties, ka tā pārdošana ieilgs vai vēl ļaunāk – to neviens tā arī neiegādāsies, savukārt, ja uzliksiet pārāk zemu cenu, neiegūtā peļņa varētu būt visai vērā ņemama.

Kadastri.lv – iespēja ātri un ērti uzzināt īpašuma patieso vērtību par brīvu

Īpašuma patieso vērtību ātri un ērti var palīdzēt noteikt Kadastri.lv, kas palīdzēs izprast un pieņemt pareizāko lēmumu. Šo vietni kā palīgu cenas noteikšanai izmanto arvien vairāk īpašnieku, kas nejūtas droši par to, kādu cenu piemērot īpašumam. Noskaidrot sava īpašuma patieso vērtību par brīvu iespējams šeit: https://kadastri.lv/

Mājas pārdošana ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc pirms atbildīgiem lēmumiem speciālisti iesaka kārtīgi iepazīties ar nekustamā īpašuma tirgus situāciju un vispirms noskaidrot sava īpašuma vērtību, lai pārdošanas process būtu daudz ātrāks un vienkāršāks.

Publicitātes materiāls