Vējonis vēl nenominē jaunu premjera amata kandidātu

Joprojām turpinoties valdības veidošanas sarunām, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar “Jaunās Vienotības” premjera amata kandidātu Krišjāni Kariņu tiksies pirmdien, 7. janvārī, lai, iespējams, oficiāli izvirzītu viņa kandidatūru Ministru prezidenta amatam.

Kā zināms, valdības veidošanas sarunās iesaistītās partijas šodien tikās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai piedāvātu prezidentam kopīgi atbalstītu premjera kandidātu. Pēc tikšanās “Jaunās Vienotībs” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Latkovskis atzina, ka pirmdien Kariņš tiksies ar Valsts prezidentu.

Latkovskis atzina, ka partiju Saeimas frakciju vadītāji atbildējuši uz Vējoņa uzdotajiem jautājumiem.Potenciālās piecas koalīcijas partijas informējušas Vējoni par savu gatavību atbalstīt Kariņa veidotu valdību, kam varētu tikt nodrošināts stabils Saeimas vairākuma atbalsts.

Tiek pieļauts,ka valdības izveidošana varētu prasīt vēl aptuveni divas nedēļas.

Kā zināms, Kariņš piedāvājis veidot valdību, kurā būtu pārstāvētas piecas partijas – “Jaunā Vienotība”, Jaunā konservatīvā partija (JKP), “KPV LV”, “Attīstībai/Par” un “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK).

Foto: F64