Treneris: Sporta klubiem saviem apmeklētājiem jānodrošina personīga attieksme

Iestājoties lielākam salam, cilvēki aizvien vairāk sāk meklēt variantus, ar ko darbadienu vakaros aizvietot rudenīgās pastaigas. Viens no variantiem, kas nāk par labu gan ķermenim, gan garam, ir sporta zāles apmeklējumi, tādējādi uzlabojot gan veselību, gan piepildot sevi ar pozitīvām emocijām.

Kamēr ir cilvēki, kuri jau ir atraduši savu iecienītākos klubus, ir arī tādi, kuri sporta jomā ir “jauniņie”, un vēl nav informēti par draudzīgākajiem sporta klubiem un izdevīgākajām cenām. Nedrīkst aizmirst, ka reizēm iemesls tam, kādēļ cilvēks izvēlas par labu nesportošanai, ir cenas jautājums – daudzi sporta klubu piedāvājumi gluži vienkārši nav “pa kabatai”. Tieši tādēļ sporta un fitnesa klubs “Reaktors”, lai nāktu pretī potenciālajiem klientiem, pirmo nodarbību sporta zālē piedāvā bez maksas – tās laikā ir iespēja gan apskatīt sporta inventāru un aprīkojumu, gan iepazīties ar treneriem un treniņu plāniem, rodot sev piemērotāko. Kā norāda “Reaktors” treneris Aivars Visockis, ir ļoti būtiski cilvēku sākumā iepazīstināt ar sporta klubu, kā arī paskaidrot sporta nozīmi ikdienā, nevis aizbiedēt ar augstajām cenām un bezpersonisko attieksmi.

“Cilvēki, kuri nekad nav nodarbojušies ar sportu un neko daudz par treniņu plāniem vēl nezina, nav ieinteresēti pirkt abonementu, pat nezinot, kāda ir treneru attieksme un piedāvātās iespējas. Šī iemesla dēļ mēs esam klientiem draudzīgs klubs – pirmā, iepazīšanās, reize ir bez maksas. Tās laikā cilvēks var neierobežotu laiku izmēģināt ikvienu trenažieri vai nodarbību, iepazīties ar mūsu kolektīvu, kā arī uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu. Pie tam, ja tajā pašā dienā viņam pie mums iepatīkas, mēs piedāvājam 10% atlaidi mēneša abonementam – kā atlaidi jaunajam klientam,” atklāj sporta un fitnesa kluba treneris .

Ikvienam cilvēkam ir ļoti būtiski apzināties to, ka mazkustīgs dzīvesveids var radīt dažādas veselības problēmas, tāpēc tās ir jānovērš jau laicīgi. “Reaktorā” ir pieejamas arī dažādas nodarbības, ja cilvēkā nav pārliecība, ka trenažieru zāle ir viņa aicinājums. Sākot ar aerobiku un beidzot ar jogu – ikviens var izvēlēties sev piemērotāko laika pavadīšanas veidu. Tāpat dažādas nodarbības iecienījušas grūtnieces un gados vecāki cilvēki, kuriem ir svarīga sava veselība. Pietiek kaut vai ar jogu vai pilatēm – jau tad ķermenim tiek sniegta nepieciešamā muskuļu izstaipīšanas deva.

“Jebkāds sports, pat ja tā ir vingrošana, nāk par labu cilvēka veselībai. Katram no mūsu klientiem mēs cenšamies rast viņa spējām un vēlmēm piemērotāko nodarbību vai treniņu, kas sniedz iespēju ne vien atbrīvoties no stīvuma un sāpēm, bet arī piepildīt sevi ar apmierinājumu un labu garastāvokli. Nedrīkst aizmirst, ka sports ir lielisks antidepresants un palīdz cilvēkiem tikt pāri daudziem pārdzīvojumiem vai ikdienas stresiem!” piebilst Aivars Viscokis.