Teikā atklās pirmo “Lidl” metropoles koncepta veikalu Latvijā

Mazumtirgotājs SIA “Lidl Latvija” šodien Rīgā, Brīvības gatvē, atklās pirmo “Lidl” metropoles koncepta veikalu Latvijā.

2. decembrī plkst. 7.00 durvis vērs jaunais veikals Teikā, Brīvības gatvē 254, kas būs pirmais divstāvīgais “Lidl” metropoles koncepta veikals Latvijā. Tas strādās “zaļajā režīmā”, un veikala darba laiks katru dienu būs no plkst. 7.00 – 23.00. Veikala būvniecībā un attīstībā “Lidl” ieguldījis ap 8 miljoniem eiro.

“Mēs ikdienā saņemam daudz pozitīvu atsauksmju no klientiem, kas jau apmeklējuši pirmos piecpadsmit veikalus, kurus oktobrī atvērām desmit Latvijas pilsētās. Daudzi arī jautā – kad viņu apkaimē tiks atvērts “Lidl” veikals? Tādēļ šodien prieks paziņot par vēl diviem jauniem veikaliem – Teikā un Ziepniekkalnā, kuri, ceru, palīdzēs sarūpēt visu nepieciešamo svētku sajūtai un galdam,” saka Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja.

Gaišā, divstāvīgā “Lidl” metropoles koncepta veikala ēka iezīmē jaunu posmu modernu un ilgtspējīgu veikalu ēku celtniecībā. Salīdzinošā nelielā zemes platība, kas nepieciešama metropoles veikala uzcelšanai, padara to lieliski iederīgu Teikas blīvajā apbūvē. Veikala celtniecības laikā tika sakārtota un apzaļumota bijusī industriālā teritorija, kas ilgus gadus stāvēja tukša un neapsaimniekota. Līdzīgi kā daudziem “Lidl” veikaliem Eiropā, ēkas jumts ir apstādīts ar izturīgiem sukulentiem, kas veidos savdabīgu “zaļo saliņu”, veicinot jumta dzesēšanu vasarā. Teikas veikals, kā visi “Lidl” veikali Latvijā, izmanto vienīgi 100% vietējo “zaļo elektrību”, ko ražo “Latvenergo”.

Jaunais “Lidl” veikals Teikā būs ērti sasniedzams kājāmgājējiem, velosipēdistiem un autobraucējiem. Divstāvīgā “Lidl” metropoles veikala koncepts paredz, ka daļa klientiem paredzēto autostāvvietu atrodas ēkas pirmajā stāvā. Ienākot veikalā, klientus sveiks gaišs vestibils ar lieliem fasādes logiem. Lēzens eskalators visus ērti nogādās uz plašo tirdzniecības zāli ēkas otrajā stāvā. Cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērnu ratiņiem ir izbūvēts speciāls lifts, kas ļaus tiem droši nokļūt tirdzniecības zālē.

Jau vēstīts, ka 7.oktobrī visā Latvijā tika atklāti pirmie 15 mazumtirdzniecības tīkla “Lidl” veikali.