Strauji pieaug Pērkam.lv popularitāte – to izvēlas ātruma un profesionalitātes dēļ

Lai veiksmīgi pārdotu savu nekustamo īpašumu, vairums izvēlas vērsties pie profesionāļiem, taču arvien mazāk cilvēku izvēlas nekustamo īpašumu starpniekus, liecina Pērkam.lv konsultanta Andra Bērziņa novērojumi. Viņš to skaidro ar to, ka cilvēkiem ir ne tikai svarīgi, lai pārdošanas process būtu efektīvāks, bet arī daudz ātrāks un bez liekiem izdevumiem.

Pēc viņa teiktā, Pērkam.lv saņem arvien vairāk zvanu un pieteikumu, kas nozīmē, ka uzticība Pērkam.lv strauji pieaug: “Mūsu novērojumi liecina, ka cilvēki, kas izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, vēlas dzirdēt gan profesionāļu viedokli, gan dod priekšroku pakalpojumam, kas nodrošinās īpašuma pārdošanu pēc iespējas ātrāk. Līdz ar to arvien mazāk cilvēku vēršas pie mākleriem, ar kuru var būt risks, ka viņš var neatbildēt laicīgi, ilgi kontaktēties ar potenciālajiem pircējiem vai īrniekiem u.tml. Tāpat svarīgs faktors ir izmaksas – mākleri nozīmē papildus izmaksas, taču Pērkam.lv tādu nav.”

Bērziņš norāda, ka cilvēkiem svarīga ir arī kompetence: “Pērkam.lv komandā strādā profesionāļi, kas pārzina visas juridiskās nianses un kuriem netrūkst zināšanas par nozari un ar to saistītajiem darījumiem, likumu, juridiskajiem jautājumiem. Līdz ar to darījumi vienmēr ir ātri, precīzi un izdevīgi.”

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls