Šī gada nozīmīgākās biznesa konferences meklēs atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem par nozaru nākotni

Šis gads daudziem uzņēmējiem nav bijis viegls – nācies saskarties gan ar ierobežojumiem, jaunām prasībām, darbaspēka trūkumu un finansiālām grūtībām, līdz ar to nav pārsteigumu, ka daudzas nozares ar bažām gaida nākamo gadu. Lai arī gaidītā atkopšanās ekonomikā pienāca negaidīti ātri, riski par vīrusa atkārtotiem viļņiem saglabājas, tāpat kā saspringtāks kļūst arī darba tirgus. Kas īsti gaidāms 2022. gadā? Vai dzīvosim labāk? Vai pieaugs uzņēmumu izmaksas un kā tas atsaukties uz patērētājiem? Šie un daudzi citi jautājumi tiks apskatīti šī gada nozīmīgākajās biznesa konferencēs Latvijā.

Konferences pulcēs nozares ekspertus uz diskusijām par dažādu nozaru nākotni. Ikvienam jau tagad ir iespēja pieteikties uz kādu no divpadsmit biznesa konferencēm, lai uzzinātu, ko nākotne nesīs Jūsu nozarei.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

– Agrā pieteikšanās līdz 05.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Šī ir unikāla iespēja uzzināt vairāk par gaidāmo nozarē, ekonomikā un uzņēmējdarbībā. Tā ir iespēja sagatavoties gaidāmajam jau savlaicīgi!

Plašāka informācija par konferencēm: https://www.registreties.lv/konferences vai https://konferences.lv/

Publicitātes materiāls