SDTIC: Tirgus izpēte palīdz pieņemt uz zīmolu attīstību vērstus lēmumus

Tirgus izpētes nozīmi nav iespējams pārvērtēt – laikā, kad uzņēmumi meklē veidus kā noturēties virs ūdens un plāno, kur pēc iespējas efektīvāk tērēt savus finansiālos līdzekļus, nenoliedzami, ka tieši tirgus izpēte šobrīd ir visdrošākais investīciju veids. Tirgus izpēte ir tā, kas palīdz uzņēmumiem apkopot un analizēt informāciju par atsevišķām nozarēm, tirgiem, klientiem un konkurentiem, tādējādi veidojot informācijas bāzi, uz kuras pamata pieņemt stratēģiski svarīgus lēmumus uzņēmuma attīstībai.

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) vadītājs Alberts Jodis uzsver – uzņēmumi, kas regulāri seko līdzi izmaiņām tirgū un analizē tā norises, ir konkurētspējīgāki un balstoties uz informāciju par atsevišķām nozarēm, tirgiem, klientiem un konkurentiem var pieņemt stratēģiski svarīgus lēmumus, no kuriem tālāk atkarīga uzņēmuma nākotne un attīstība.

“Uzņēmējiem jāpatur prātā, ka patērētāja vēlmes un vajadzības ir visu uzņēmēju darbības izejas punkts. Lai piesaistītu klientus un sniegtu tiem vēlamo, svarīga ir tirgus izpēte, kas atbild uz svarīgiem jautājumiem, tai skaitā dod iespēju iegūt kvalitatīvu informāciju ar tirgu saistīto problēmu identificēšanu un risināšanu. Neatkarīgi no tā, vai savu biznesu esat uzsākuši nesen, vai tajā darbojaties jau ilgstoši, tirgus izpēte ir svarīgs process, kam jāpievērš īpaša vērība,” norāda SDTIC vadītājs Alberts Jodis.

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs ir inovatīva pētījumu aģentūra, kas orientējas uz regulāru sabiedrības viedokļu un sabiedriskās domas apzināšanu un dažādu tirgus sektoru izpēti. Tās mērķis ir nodrošināt klientus ar atbildēm uz viņiem interesējošiem jautājumiem – gan par vispārēju sabiedrības viedokli, gan konkrētām tirgus nozarēm un problēmām.

SDTIC ir pieredze vairākos pētījumu veidos, tai skaitā uzņēmuma izvērtēšanā, zīmolu novērtēšanā, darbinieku apmierinātības pētījumos, klientu apmierinātības pētījumos, patērētāju analīzē u.c.

Plašāka informācija par SDTIC pakalpojumiem un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/tirgusizpete vai https://petijumi.lv/