Sampo Life jaunais nosaukums turpmāk būs Mandatum Life

SE Sampo Life Insurance Baltic mainīs uzņēmuma nosaukumu. Sākot ar 2010.gada 1.jūliju oficiālais uzņēmuma nosaukums būs Mandatum Life Insurance Baltic SE (pakalpojuma zīmes nosaukums – Mandatum Life).

Uzņēmuma vārda maiņas pamatojums galvenokārt saistīts ar mātes kompānijas biznesa stratēģijas pārņemšanu, ieviešot privāto ieguldījumu pārvaldes pakalpojumus. Arī Baltijas valstīs uzņēmums jau piedāvā individuālus investīciju risinājumus ar dzīvības apdrošināšanas starpniecību un, sākot ar 1.jūliju, iesāktais tiks turpināts ar vienu nosaukumu visā grupā – Mandatum Life.

“Mandatum Life ir spēcīgs zīmols Ziemeļvalstu finanšu tirgos, kas pazīstams ar savu nevainojamo reputāciju, teicamiem finanšu rādītājiem un augstu kapitalizāciju. Mēs piedāvājam Mandatum Life investīciju risinājumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kopš 2008. gada rudens. No šī gada pavasara mēs esam pievienojuši savam pakalpojumu klāstam arī Mandatum Life privāto ieguldījumu pārvaldes risinājumus, tāpēc nākamais loģiskais solis ir izmantot mātes uzņēmuma nosaukumu arī Baltijas valstīs,” skaidro filiāles vadītājs Uldis Mucinieks.

Nosaukuma maiņa neietekmēs ar klientiem noslēgtos līgumus; tie paliks spēkā ar tādiem pašiem noteikumiem kā iepriekš. Uzņēmumu tāpat kā iepriekš Latvijā pārstāvēs Mandatum Life Insurance Baltic SE Latvijas filiāle.

Mandatum Life piedāvātie pakalpojumi ietver privāto ieguldījumu pārvaldi, progresīvus investīciju risinājumus, uzkrājumu veidošanu un tradicionālo dzīvības apdrošināšanu.

Mandatum Life ir Sampo Grupas daļa, kas ir viena no ievērojamākām finanšu grupām Ziemeļeiropā – ar kopējo investīciju apjomu 18 miljardi EUR.

Autors: BNA.LV