Rīgas satiksmes mikroautobusu konkursā līgumu slēgs par 25 miljoniem latu

Rīgas satiksmes mikroautobusu konkursā līgumu slēgs par 25 miljoniem latu

Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs “Rīgas satiksme” līgumu ar mikroautobusu kompānijām kā apakšuzņēmējiem slēgs par 25 miljoniem latu, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Līgumu ar konkursā uzvarējošo pilnsabiedrību "Rīgas mikroautobusu satiksme" paredzēts slēgt uz pieciem gadiem. Pilnsabiedrībā ietilpst kompānijas "B-Bus", "Sabiedriskais autobuss" , "Vidlatauto", kā arī "FPK".

Kā liecina medijos pieejamā informācija, “B-Bus” iepriekš bija zināms ar nosaukumu “Blagovest Tur”, kura līdzīpašnieks bija "Rīgas satiksmei" daļēji piederošās e-talona ieviesējfirmas "Rīgas karte" valdes loceklis, tagadējais partijas "Gods kalpot Rīgai" biedrs Aleksandrs Brandavs.

“Rīgas satiksme” mikroautobusu kompānijas pēc konkursa izsludināšanas savā pārziņā gribēja pārņemt jau no 2012.gada 1.janvāra, tomēr konkursa daudzo sūdzību dēļ ar kompānijām tika noslēgti tikai pagaidu līgumi. Līdz 2011.gada 31.decembrim uzņēmumiem bija līgumi ar Rīgas Domes Satiksmes departamentu.

"Rīgas mikroautobusu satiksme" dibināta pērnā gada 24.oktobrī.