Rīgas centrā jaunatklāts grandiozs fitnesa klubs “Atlētika”

Šajā nedēļas nogalē, 16. martā, Rīgas centrā tika atklāts jauns, plašs un moderns fitnesa klubs “Atlētika”, kurš turpmāk piedāvās vēl lielākas treniņu iespējas visiem fitnesa mīļotājiem un sporta draugiem. Jaunatvērtais fitnesa klubs atrodas tirdzniecības centra “Barona Centrs” 3. stāvā. Iepriekš  fitnesa kluba “Atlētika Centrs” telpas atradās ēkā Kr.Barona un Martas ielas krustojumā. Jaunā fitnesa kluba izveidē ieguldītas ievērojamas investīcijas – aptuveni 400 tūkstoši eiro.

Jaunā fitnesa kluba “Atlētika Centrs” platība ir 1624 kvadrātmetri un klubā ir pieejami 103 moderni trenežieri. Fitnesa klubs veidots tā, lai saglabājot augstu komforta līmeni, tajā vienlaicīgi varētu trenēties vairāk kā 250 cilvēki (ieskaitot grupu nodarbības). Kopumā sieviešu ģērbtuvēs ierīkoti 220 skapīši un vīriešu ģērbtuvēs – 160.

“Esam patiesi gandarīti par paveikto – jaunās “Atlētika Centrs” telpas ir plašākas un modernākas, kas nodrošinās mūsu apmeklētājiem attiecīgu komforta līmeni. Arī trenežieru skaita ziņā esam ievērojami pilnveidojušies – dažādu trenežieru skaits ir palielinājies gandrīz trīs reizes. Vienlaicīgi telpās varēs atrasties ap 400 cilvēku, vienlaicīgi trenēties – vairāk kā 250 cilvēki. Esam pārliecināti, ka pārmaiņas ir tikai uz labu un ceram, ka jaunā fitnesa kluba priekšrocības novērtēs gan mūsu apmeklētāji, gan darbinieki. Esam priecīgi par lielo apmeklētāju interesi fitnesa kluba atklāšanas dienā un pozitīvajām atsauksmēm. Arī turpmāk ikviens interesents ir gaidīts iepazīties ar jaunajām telpām un iespējām jaunu sporta mērķu sasniegšanai,” norāda fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs.

Gluži tāpat kā visi “Atlētika” fitnesa klubi, tāpat arī jaunais “Atlētika Centrs” būs atvērts katru darba dienu no plkst. 07:00 līdz 23:00 un brīvdienās no plkst. 09:00 – 21:00.