Rīgā izveido auto SPA salonu

Uzņēmuma SIA “SMARTcare Solutions” vadītāja Vineta Sermola ir gandarīta, ka dažos gados, izmantojot franšīzes iespējas un bankas Citadele izsniegto kredītu, izdevies realizēt biznesa ideju un izveidot Latvijā līdz šim nebijušu pakalpojumu kompleksu automašīnu saimniekiem.

SMARTSERVICE izmantoto gudro tehnoloģiju pamatideja ir automašīnu dažādu virsmu mazu un vidēji lielu defektu novēršana un bojājumu remonts. Lai apgūtu īpašas iemaņas un sekmētu darba kvalitāti, SMARTSERVICE meistari izgājuši meistarklases pie kolēģiem Igaunijā un Lietuvā. Šobrīd jau vairāk nekā 20 cilvēku kolektīvā SMARTSERVICE skolas brīvlaikā labprāt uzņem arī vidusskolniekus, sniedzot vairākiem jauniešiem nodarbinātības iespējas.

Salīdzinoši neilgā uzņēmuma pastāvēšanas vēsture pierādījusi, ka Igaunijā radīto ideju par augstvērtīgu pilnas apkopes servisu automašīnām novērtē arī autobraucēji Latvijā. SMARTSERVICE piedāvāto pakalpojumu klāstā ir automašīnu pilna vizuālā apkope – gan kvalitātes standartiem atbilstoši tīrīšanas pakalpojumi, gan laikapstākļu vai mehānisku bojājumu radītu salona un virsbūves defektu novēršana. SMARTSERVICE piedāvā arī nano pārklājumu apstrādi jebkurai virsmai.

SMARTSERVICE salons atrodas Rīgā blakus tirdzniecības centram “Domina Shopping”. Vineta Sermola atzīst, ka vietas izvēle bijusi veiksmīga: „Esam pamanāmi. Ir jauni klienti, kas pie mums iegriežas, vienkārši garām braucot. Aptuveni trešdaļu no jaunajiem klientiem piesaistām, izmantojot sociālos tīklus. Tāpat iesaistāmies dažādās autobraucējiem interesantās aktivitātēs, kas arī ir veids, kā piesaistīt jaunus klientus.”

“Izsniedzot kredītu, augstu novērtējam progresīvas mazā un vidējā biznesa iniciatīvas, kas sabiedrībai kopumā sniedz kādu vērtīgu ieguvumu – jaunus produktus, pakalpojumus –, un priecājamies, ka aizvien jauni cilvēki ir gatavi drosmīgi īstenot savas idejas uzņēmējdarbībā. SIA “SMARTcare Solutions” vadītāja Vineta Sermola ir lielisks piemērs, kā no algotas darbinieces izaugt par veiksmīgu uzņēmēju. Viņas ģimenes iesniegtais biznesa plāns pārliecinoši parādīja īstenojamās idejas izdošanos, jo labs piemērs bija jau esošais modelis Igaunijā, un vienlaicīgi uzrunāja arī inovatīvā pieeja tradicionālajiem automašīnu apkopes pakalpojumiem,” stāsta bankas Citadele klientu apkalpošanas centra Domina vadītāja Vita Slabkovska.

Lai SMARTSERVICE uzsāktu uzņēmējdarbību, bija nepieciešams veikt telpu remontu un palielināt apgrozāmo līdzekļu apjomu, kam arī izsniegts bankas Citadele kredīts.

“Ņemot vērā, ka pēc statistikas datiem ar automašīnām Latvijā pārvietojas teju katrs ceturtais iedzīvotājs, uzņēmuma biznesa perspektīvas arī nākotnē ir ļoti labas un ar ievērojamu potenciālu”, uzsver Vita Slabkovska. Viņa ir gandarīta par SMARTSERVICE izaugsmi, nepilnos trijos gados izveidoto sadarbību ar klientiem, kuru vidū ir arī vairāki lielākie automašīnu dīleri Latvijā.