Reaktors: Esam patiesi gandarīti par savu klientu lojalitāti

Nekas nestāv uz vietas, lietas mums apkārt nepārtraukti mainās un attīstās, tāpat arī sporta un fitnesa klubs “Reaktors” savu 16. sezonu nolēmis uzsāks jaunās, plašās un modernās telpās Toma ielā 4, blakus tirdzniecības centram “Mols”. Kā norāda sporta kluba “Reaktors” vadītāja Annija Viškinte, veicot klientu aptauju, noskaidrojies, ka aptuveni 80% no esošajiem klientiem turpinās apmeklēt sporta klubu “Reaktors” arī jaunajās telpās, kas esot patiesi liels gandarījums un novērtējums ieguldītajam darbam.

Visiem “Reaktors” lojālajiem klientiem un uzticamajiem draugiem durvis uz vēl gaišāku, plašāku un profesionālāku sporta un fitnesa klubu tiks vērtas jau augusta vidū, taču jauno telpu oficiālā atklāšana plānota septembra sākumā. Sporta un fitnesa klubs “Reaktors”, Rūpniecības ielā 27, aizvadījis 15 brīnišķīgus un saspringtu treniņu pilnus gadus, kuru laikā lielas pārmaiņas piedzīvojuši gan profesionāli sportisti, gan ikviens, kurš neatlaidīgi sekojis saviem mērķiem.

“Esam priecīgi par gaidāmajām pārmaiņām – jaunās “Reaktors” telpas būs modernākas un vizuāli pievilcīgākas, kas nodrošinās mūsu apmeklētājiem attiecīgu komforta līmeni. Lielu pateicību vēlamies teikt mūsu uzticamajiem klientiem, kas, neskatoties uz jauno atrašanās vietu, turpinās apmeklēt gan “Reaktora” spēka treniņus, gan grupu nodarbības, trenažieru zāli un izmantos visas plašās iespējas, ko sniedz uz nepārtrauktu attīstību vērsts sporta klubs. Šo gadu laikā mūsu apmeklētājiem ir izveidojies lielisks kontakts gan ar apkalpojošo personālu un treneriem, gan arī cieša saite ar pašu sporta klubu, tā principiem un vērtībām, tāpēc adreses maiņa nebūt nav šķērslis, lai turpinātu ko skaistu un cēlu. Kā atzinuši mūsu klienti, izbraucot, piemēram, no Vecrīgas tikvien kā vajadzēs pagriezt stūri nevis pa labi, bet gan pa kreisi. Esam pārliecināti, ka pārmaiņas ir tikai uz labu un ceram, ka jaunā fitnesa kluba priekšrocības novērtēs gan mūsu apmeklētāji, gan darbinieki,” norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” treneris Aivars Visockis.

Sporta un fitnesa kluba “Reaktors” mērķis ir radīt klientiem draudzīgu un patīkamu vidi pilsētas steigā, kurā uz brīdi izrauties un padomāt tikai par sevi, savu ķermeni un emocionālo veselību. Profesionāli treneri, daudzveidīgs aprīkojums, draudzīgs kolektīvs, patīkama vide, mērķtiecīgi sporta entuziasti un īpašā atmosfēra ir tas, ar ko “Reaktors” var lepoties.

Gluži tāpat kā līdz šim, arī jaunajās telpās “Reaktors” būs atvērts katru darba dienu no plkst. 07:00 līdz 22:00 un brīvdienās – sestdien no plkst. 9:00 – 16:00, svētdien no plkst. 10:00 – 16:00.