“Printful” klientu panākumu komandas vadītājs: Uzņēmumiem jādomā, kā kļūt par ceturtā līmeņa uzticamiem padomdevējiem

Ceturtdien, 21. septembrī, tiešsaistē norisinājās PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2023, kurā uzstājās savas jomas vadošie eksperti, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un tendencēm pārdošanā un klientu apkalpošanas jomā. Eksperti sniedza plašāku ieskatu tajā, kā mainās pārdošanas un klientu servisa jomas, kādas ir efektīvākās pārdošanas metodes un kā veiksmīgāk tās realizēt dzīvē, kā arī tajā, kā nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu. Konferencē piedalījās arī “Printful” klientu panākumu komandas vadītājs Dans Rozentāls, kas atzina, ka “Printful” pastiprinātu uzmanību pievērš ne tikai jaunu klientu piesaistei, bet īpaši strādā arī ar esošajiem klientiem.

“Customer Success Management (CSM) nodarbojas ar klientu konsultēšanu, sniedz praktiskus padomus par produktu pozicionēšanu, palīdz audzēt zīmolu un pelnīt, koordinēt iekšējos resursus, būt tiešai kontaktpersonai un palīdzēt klientam tikt no punkta A uz punktu B,” norādīja D. Rozentāls.

Viņš norādīja, ka CSM no tradicionālās pārdošanas atšķiras ar fokusēšanos uz attiecībām, klientu lojalitāti, klientu apmierinātību un ilgtermiņa sadarbību.

Tajā pašā laikā, pēc viņa sacītā, pastāv vairāki globālie izaicinājumi, kas ir dažādā klientu bāze, attālinātais kontakts, ekonomikas izaicinājumi jeb kā tikt pamanītam uz pasaules fona, kā arī klientu ekspektācijas un tas, kā atrast īstos speciālistus?

Viņš norādīja, ka uzņēmumiem jādomā, kā kļūt par ceturtā līmeņa uzticamiem padomdevējiem un piedāvāt vairāk. “Jābūt uzticamībai un jādomā par klienta ilgtermiņa attīstību. Jābūt plānam un apņēmībai pierādīt sevi kā uzticamu partneri, kas sasniedz apsolīto, māca un izglīto klientu, kā arī gatavs cīnīties par saviem klientiem,” uzsvēra D. Rozentāls.

PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2023 piedalījās arī izaugsmes entuziasts, trīs grāmatu autors, “‘ShowAndTell.lv” video aģentūras radītājs, Ventspils Augstskolas “Start-Up vadītāju” bakalaura programmas mentors Āris Birze, apmācību aģentūras “Master Training” dibinātājs Kārlis Apkalns, pārdošanas treneris, organizāciju psiholoģe, mācību vadītāja, Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas līdzdibinātāja Zane Veinberga, uzņēmējs, “Pārdošanas Guru” konkursa uzvarētājs Vigants Lesausks, Vadītāju Skolas vadītājs Kaspars Cveiģelis, SIA Gadgets valdes priekšsēdētājs Arturs Štamers, biznesa vadības sistēmu izstrādes uzņēmuma “Excellent Latvia” biznesa attīstības vadītājs Kārlis Klovāns, kā arī SIA “Pārdošanas skola” vadītājs un dibinātājs, Biznesa Vadības koledžas lektors, pārdošanas treneris “Sales GURU” Jānis Viegliņš.

Publicitātes materiāls