Piena produkti Valmiera un Limbažu piens lētāki arī oktobrī

Saistībā ar piena produktu cenu samazinājumu septembrī, pieprasījums pēc Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union produktiem pieaudzis par 20%. Pateicībā par pircēju atsaucību un uzticību, uzņēmums turpinās oktobrī piedāvāt piena produktus par pievilcīgām cenām. No 1.oktobra piena produkti Valmiera un Limbažu piens nopērkami ar 20% atlaidi, informē “Rīgas piena kombināts”.

“Produkcijas cenu samazinājums septembrī ir sekmējis vietējās piena produkcijas noietu Latvijā – Food Union produktu patēriņš pieaudzis vidēji par 20%, kas savukārt ļāvis mums pārstrādāt par 20% vairāk Latvijas zemnieku ražota svaigpiena. Šajā laikā pircēji īpaši iecienījuši kvalitatīvos Valmiera un Limbažu piens produktus. Valmiera produktu noiets pieaudzis par 26%, Limbažu piens – par 21%, salīdzinot ar vidējiem vasaras pārdošanas rezultātiem. Visvairāk pirktie produkti bija sviests, biezpiens, piens, saldais un skābais krējums,” skaidro AS Rīgas piena kombināts (Food Union grupa) valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs.

“Pateicībā par pircēju atsaucību un uzticību vietējam produktam, mēs turpinām nacionālo piena produktu kampaņu – no 1.oktobra piena produkti Valmiera un Limbažu piens mēnesi nopērkami ar 20% atlaidi. Produkti ar atlaidi būs pieejami visos Latvijas veikalos, lielā daļā veikalu tie būs izcelti ar dzeltenajām cenu zīmēm,” uzsver Normunds Staņēvičs.

Cenu samazinājums par 20% attiecas uz Valmiera pienu, kefīru, skābo un saldo krējumu, jogurtiem un dzeramajiem jogurtiem, paniņām, biezpienu un sviestu, kā arī uz Limbažu piens produktiem – pienu, kefīru, skābo krējumu, biezpienu un svaigajiem sieriem.

Jau iepriekš tika ziņots, ka saistībā ar Krievijas noteikto piena produktu importa embargo, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union no 21.augusta samazināja visas produkcijas cenas no 5% līdz 30% ar mērķi veicināt vietējās piena produkcijas patēriņu. Šīs atlaides veikalos ir spēkā līdz 30.septembrim. Samazinājums Valmiera un Limbažu piens produktu cenām par 20% ir spēkā no 1. līdz 31.oktobrim.