Pieaug interese par jauno projektu Panorama residence

Jaunais projekts Panorama Residence kļūst arvien populārāks un pieprasītāks, par ko liecina veikto darījumu un rezervāciju skaits, kas realizēts vien divu pēdējo nedēļu laikā pēc kompleksa atvērto durvju dienu pasākuma Lielirbes ielas 13.namā marta vidū.

Baltic Sotheby’s International Realty pārstāvji piedāvāja iepazīties ar kompleksu kopumā un apskatīt dažāda plānojuma 19 dzīvokļus, sākot ar nelieliem divistabu dzīvokļiem līdz pat divstāvu penthouse tipa apartamentiem ar plašām terasēm. Interesentu izvēlei tiek piedāvāti dzīvokļi gan iegādei īpašumā, gan ilgtermiņa īrei dažādos stāvos un uz dažādām pusēm vērstiem skatiem, kas, savukārt, ir noteikuši arī apartamentu simboliskos nosaukumus – Vecrīga, Pārdaugava, Torņakalns, Mārupe, Pleskodāle, Jūrmala, Centrs.

„Atvērto durvju dienu apmeklētāji augstu novērtējuši daudzveidīgās iespējas – iegādāties jau gatavus, iekārtotus un pilnībā mēbelētus dzīvokļus vai tos iekārtot pašiem. Pasākuma ietvaros interesentiem varējām parādīt dažāda stila iekārtojumus, ko piedāvā mūsu sadarbības partneri – salons D.E.B.C. un kompānija Ambergs,” komentē nekustamā īpašuma eksperte, Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašniece un valdes locekle Ilze Mazurenko.

Apmeklētājiem tika piedāvātas iespējas izmantot Swedbank finanšu speciālistu konsultācijas. Daudzie viesi ļoti labprāt izmantoja iespēju nofotografēties uz Rīgas augstākā dzīvojamā nama terases ar skatu uz pilsētas ainavu. Atvērto durvju dienu pasākuma īpašais viesis, Latvijā populārais dziedātājs un pasākumu vadītājs Lauris Reiniks labprāt dalījās ar saviem iespaidiem, dzīvojot šobrīd augstākajā Rīgas namā.

“Esam patīkami pārsteigti par lielo interesi tieši rīdzinieku vidū un gandarīti par pirmajiem rezultātiem. Jāatzīmē, ka liela daļa interesentu nāca jau ar iepriekš formulētu vēlmi – apskatīt noteiktu platību dzīvokļus ar skatiem uz vienu vai citu pilsētas daļu,” piebilst Ilze Mazurenko.

Visiem dzīvokļiem ir pilna iekšējā apdare, iebūvēta kvalitatīva virtuves tehnika, mūsdienīgs vannas istabu aprīkojums, praktiski un pārdomāti plānojumi.

Dzīvojamā kompleksa Panorama Residence ģeogrāfiskais novietojums ļauj sasniegt jebkuru pilsētas punktu dažu minušu laikā, kompleksā esošais tirdzniecības centrs nodrošina ērtu iepirkšanos un ikdienas pakalpojumu saņemšanu. Jaunuzceltajā namā, atbilstoši vismūsdienīgākajām prasībām, tiek veikta videonovērošana, ir diennakts apsardze, izbūvēta pazemes autostāvieta, labiekārtota piemājas teritorija, ierīkots bērnu rotaļu laukums un autostāvvieta nama viesiem.

Interesenti Panorama Residence dzīvokļus var apskatīt arī ārpus atvērto durvju dienām, piesakoties pa tālruni 29171747.

Publicitātes materiāls