Personāla vadītāju klubs – vienmēr esi lietas kursā par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem nozarē

Personāla vadītāju klubs – tā ir iespēja attīst savas profesionālās prasmes, dalīties un gūt vērtīgu pieredzi. Personāla vadītāju kluba ietvaros ikvienam ir iespēja piedalīties dažādās apmācībās un kursos, saņemt nepieciešamās konsultācijas pie zinošiem ekspertiem, atbalstu personāla atlasē un pētījumu veikšanā, izglītojošus materiālus, kā arī nodrošināt sev garantētu dalību biznesa konferences “Personāla Vadība” pavasara un rudens sesijās.

Pievienošanās personāla vadītāju klubam sniedz iespēju iegūt ne tikai jaunas zināšanas, bet arī iespēju sazināties ar citiem, savas nozares profesionāļiem, dalīties idejās un uzzināt par jaunām tendencēm un sasniegumiem šajā jomā.

Kā norāda Personāla vadītāju kluba vadītāja Anita Rošāne, dalība Personāla vadītāju klubā ir iespēja personāla vadītājiem uzlabot un nostiprināt savas komunikācijas prasmes, pilnveidot tiem savas organizatora un deleģēšanas spējas, nostiprināt komandas attiecības ar darbiniekiem, spējot veiksmīgi atrisināt jebkuru konfliktu un darba vietas problēmas, iemācīties pieņemt ātrus un efektīvus risinājumus, kā arī nodrošināt efektīvu darbinieku apmācību vadīšanu un darbinieku produktivitātes palielināšanu.

“Personāla vadītāju klubs bieži piedāvā apmācības un profesionālās pilnveides iespējas, kas sniedz vērtīgu ieskatu dažādos personāla vadības aspektos. Īpaši vērtīgs resurss tas ir arī jaunajiem speciālistiem, kas saņem atbalstu, virzoties uz priekšu. Pievienošanās personāla vadītāju klubam palīdzēs būt informētiem par nozares tendencēm un labāko praksi, kas ir būtiski, lai ikviens personāla vadītājs attīstītu savas prasmes un zināšanas,” uzsver A. Rošāne.

Gada dalības maksa Personāla vadītāju klubā par 12 mēnešu periodu – EUR 100 / mēnesī jeb EUR 1200 / gadā, taču pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – pieejams būtisks cenas samazinājums – EUR 570 / gadā. Līdz 1. jūlijam ir spēkā ‘early bird’ dalības maksa – tikai EUR 420 / gadā.

Plašāka informācija par to, kādi ir katra personāla vadības speciālista un tā pārstāvētās organizācijas ieguvumi no dalības Personāla vadītāju klubā, un pieteikuma forma šeit: https://registreties.lv/pvklubs

Publicitātes materiāls