Pērkam.lv: Šobrīd liela daļa izšķiras par labu sava nekustamā īpašuma pārdošanai

Pēdējā laikā ir palielinājusies aktivitāte nekustamā īpašuma tirgū – daudzi steidz pārdot savus nekustamos īpašumus, taču piedāvājums šobrīd ir lielāks nekā pieprasījums, novērojis Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

Viņš norāda, ka nekustamā īpašuma tirgus aizvien ir aktīvs. Vienlaikus lielāka aktivitāte novērota tieši no pārdevēju puses. “Šobrīd daudzi ir izlēmuši mainīt savu mājvietu uz daudz ekonomiskāku un energoefektīvāku. Tajā pašā laikā redzam, ka pircēji ir daudz piesardzīgāki, jo priekšā ir samērā liela neziņa par tuvāko rudeni, ziemu, tai skaitā komunālajām izmaksām. Tas mudina tos vairāk taupīt, nekā apsvērt lielākus pirkumus, taču, protams, atrodas arī tādi, kas uzskata, ka šis ir īstais brīdis īpašuma iegādei,” saka A. Bērziņš.

“Pērkam.lv ir atsaucīgs visos gadījumos un pērk īpašumus visā Latvijā. Un to augstu novērtē arī mūsu klienti, kas labprāt vēršas pie mums, nevis gaida, kad kāds izrādīs interesi par viņu piedāvāto īpašumu,” atzīst A. Bērziņš.

Arī Aldis no Ogres nesen izmantojis Pērkam.lv pakalpojumu: “Šī brīža apstākļos sapratu, ka vairs nevaru atļauties četru istabu dzīvokli, līdz ar to izšķīros par labu īpašuma pārdošanai. Vienlaikus sludinājumu portālos nebija liela interese par šādu īpašumu, līdz ar to vērsos pie Pērkam.lv un tālāk jau viss notika ļoti ātri. Esmu apmierināts ar rezultātu.”

Pērkam.lv iegādājas jūsu īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot jums ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no dažādiem pārpratumiem – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau dažu dienu laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Publicitātes materiāls