Pērkam.lv: Nekustamo īpašumu izdevīgāk pārdot, nekā izīrēt

Pērkam.lv arvien pārliecinošāk nostiprina savu vietu nekustamo īpašumu tirgū, kas atklāj arī noteiktas tendences. Tā, piemēram, kā norāda Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, šobrīd cilvēki lielākoties dod priekšroku nekustamā īpašuma pārdošanai, nevis īrei.

“Lai arī Latvijā īres cenas 10 gadu laikā ir pieaugušas, tomēr redzams, ka cilvēki labāk izvēlas savus īpašumus pārdot un saņemt par to tūlītēju samaksu, nekā nodot to īrēšanai,” atzīst A. Bērziņš.

Kā atzīst Pērkam.lv projektu vadītājs, arī potenciālie īrnieki šobrīd dod priekšroku īpašuma pirkšanai, nevis īrēšanai, kas saistīts ar ilgtermiņa ieguvumiem: “Kaut arī šobrīd lielākajai sabiedrības daļai galvenais šķērslis ceļā uz savu īpašumu ir pirmā iemaksa, vairums apjauš, ka īrēt – tas nav tālredzīgi, no īrētais dzīvoklis nekad nekļūs par jūsējo. Šis ir galvenais iemesls, kāpēc dzīvokļus īrēt arvien mazāk. Tas zināmā veidā mudina arī mājokļa īpašniekus vairāk pārdot, nekā izīrēt.”

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam