Pērkam.lv – kā ātri un izdevīgi pārdot mežu

Mežs – tā ir Latvijas dabas bagātība un vērtīgs resurss, bet ne vienmēr ar tā pārdošanu veicas tikpat labi, it īpaši, ja to uzņematies paši. Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš uzsver, ka šobrīd ļoti daudzi vēršas pie Pērkam.lv tieši ar mežu piedāvājumiem, jo vēlas noslēgt ātru un izdevīgu darījumu.

“Meža, tāpat kā jebkura cita nekustamā īpašuma, pārdošana ir samērā riskanta, jo pircēji ir dažādi, arī ne tik godprātīgi. Tieši tas ir viens no iemesliem, kāpēc liela daļa izvēlas mežu pārdot tieši Pērkam.lv, jo mēs strādājam atbildīgi un juridiski korekti. Nav nekāda pamata uztraukties par to, ka meža tirdzniecība ieilgs vai beigu beigās meža īpašnieks nesaņems naudu pilnā apmērā,” norāda Bērziņš.

Viņš uzsver, ka meža īpašnieki šajā ziņā ir piesardzīgi un labāk izvēlas drošību, ko tiem var garantēt Pērkam.lv. Otrs iemesls ir arī tas, ka mežu pārdot ir daudz sarežģītāk kā māju vai dzīvokli.

Pērkam.lv ir ātrākais risinājums, ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu nekavējoties un bez liekām izmaksām un laika tērēšanas. Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: https://pieteikums.lv/perkam