“Pērkam Biznesu”: Energoresursu krīze un citi izaicinājumi mudina uzņēmējus apsvērt sava biznesa pārdošanu

Vēl pavisam nesen Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) vērsa uzmanību uz to, ka elektroenerģijas izmaksu pieaugums uzņēmumiem ir tik liels, ka bez valsts atbalsta izmaksu segšanai, virkne uzņēmumu būs spiesti savu darbību pārtraukt. “Pērkam Biznesu” pārstāvis Māris Andersons norāda – jau tagad daļa uzņēmēju steidz pārdot savu biznesu, negaidot brīdi, kad tiem nāksies samazināt savu darbību, strādāt ar pārtraukumiem vai pārtraukt savu uzņēmējdarbību pavisam.

“Šobrīd, kad energoresursu cenas ir pakāpušās debesīs, arvien biežāk dzirdam par to, ka nepieciešams konkrēts atbalsts visiem uzņēmējiem. Tajā pašā laikā prakse rāda, ka daļa uzņēmēju tieši šo laiku ir atzinuši par piemērotāko brīdi sava biznesa pārdošanai, lai par to varētu nopelnīt pietiekami, lai pārdzīvotu gaidāmo krīzi un, kas zina, pēc pāris gadiem uzsāk kaut ko jaunu,” skaidro “Pērkam Biznesu” pārstāvis Māris Andersons, norādot, ka šis tiešām varētu būt īstais brīdis pārdot savu biznesu.

“Pērkam Biznesu” izveidojis “Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs” / LUAC, kurā apvienojušies profesionāli un zinoši ārzemju un vietējie investori, kas palīdz uzņēmējiem pārdot savu biznesu pēc iespējas veiksmīgāk un par maksimāli augstāko cenu. “Pērkam Biznesu” iegādājas ražošanas, tirdzniecības, IT un citus uzņēmumus visā Latvijā, tai skaitā arī uzņēmumus – pakalpojumu sniedzējus, kuru apgrozījums gadā pārsniedz 100 tūkstošus eiro.

“Šobrīd tiešām pastāv risks, ka iespējami daudzi bankroti un mums ir svarīgi to nepieļaut. Mums ir svarīgi, lai šie uzņēmumi turpinātu radīt jaunas darbavietas mūsu cilvēkiem, nestu pienesumu mūsu ekonomikai un, ja mums ir tā priekšrocība dot šiem uzņēmumiem otru iespēju, kāpēc to nedarīt?” komentē M. Andersons.

“Pērkam Biznesu” komandā darbojas ekonomikas, finanšu un M&A jomas profesionāļi, kas palīdzēs precīzi novērtēt Jūsu biznesa vērtību un sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, līgumus un pieteikumus īpašumtiesību pārreģistrācijai.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://pieteikums.lv/perkam-biznesu

Publicitātes materiāls