Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas būvdarbus sola pabeigt laikā

Neskatoties uz to, ka būvdarbi Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā pašlaik ir apturēti sakarā ar konstatētajām nepilnībām, būvniecības termiņi tikšot ievēroti, tā šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits.

“Šobrīd Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa būvdarbi ir apturēti, notiek ekspertīze,” intervijā apstiprināja Šmits, uzsverot, ka uz projektu vajadzētu skatīties kā uz visas slimnīcas būvniecību, kas nozīmē, ka būvdarbi apturēti tikai vienā kārtā, bet kopumā darbi turpina ritēt uz priekšu.

Šmits atzina, ka termiņi, kas attiecas uz šo vienu kārtu, visticamāk, būs ar nobīdi, taču kopumā termiņi tiks ievēroti.

Komentējot jautājumu par Eiropas finansējumu 24 miljono eiro apmērā un iespējam to nesaņemt būvdarbu apturēšanas dēļ, slimnīcas valdes priekšsēdētājs norādīja, ka ir gana optimistisks.

Savukārt komentējot Stradiņu slimnīcas finansiālo stāvokli, Šmits to sauc par stabilu.

“Stradiņu slimnīcā finansiālais stāvoklis ir stabils, tomēr mēs visi vēlamies, lai slimnīcai būtu vairāk līdzekļu, galvenokārt, mūsu pacientu labā,” sacīja Šmits.

Sakarā ar konstatētam nepilnībām, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas korpusa būvdarbi tika apturēti 16.februārī.