Pasliktinoties finansiālajai situācijai, pieaug interese par aizdevumiem

Ņemot vērā, ka šis ir dažādiem izaicinājumiem pilns laiks un finansiālā situācija daudziem ir mainījusies uz slikto pusi – tiek tērēti uzkrājumi gan, lai samaksātu par komunālajiem rēķiniem, gan, lai iegādātos pārtiku, – arvien vairāk cilvēku apsver iespēju aizņemties. Lai arī aizņemšanās mūsdienās ir ikdienišķa lieta, daudzi pievērš uzmanību ne tikai tam, kādu summu aizņemties un kur to var izdarīt, bet arī saņemšanas ērtumam un citiem faktoriem.

Kā uzsver HipoPlus pārstāve Inga Rozīte, tēriņi šobrīd aug ātrāk nekā ienākumi, un vislielākās izmaksas šobrīd daudziem sagādā tieši īpašums: “Mēs redzam, cik strauji aug elektrības un dabasgāzes cenas, kā ietvaros daudzi šo ir atzinuši par piemērotu laiku, lai savu īpašumu ieķīlātu apmaiņā pret naudas līdzekļiem, ko daudzi izmanto gan, lai, piemēram, attīstītu savu biznesu, vai samaksātu parādus.”

Viņa gan min, ka daudziem ir svarīgs noteikts aizdevuma veids. Priekšroka tiekot dota aizdevumam pret īpašuma ķīlu, jo tam esot labvēlīgi nosacījumi, kā arī to, ka tas esot ātrs un viegli izmantojams aizdevums.

HipPlus – tas ir izdevīgs aizdevums pret dzīvokļa, mājas, zemes vai meža ķīlu. Tā priekšrocības ir:

✅ saprātīgi noteikumi,
✅ izdevīga % likme,
✅ godīga attieksme,
✅ līdz pat 250 000 eiro,
✅ līdz pat 20 gadiem,
✅ pieejamas kredītbrīvdienas,
✅ pirmie mēneši bez pārmaksas,
✅ īpašais piedāvājums –
saimnieciskās darbības veicējiem.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: cognitoforms.com/Kredits1/HipoPlus