Pārdot savu nekustamo īpašumu tagad vai tomēr nogaidīt?

Covid-19 pandēmijas negatīvā ietekme manāma ne tikai uz pašmāju tautsaimniecību un ekonomiku, bet arīdzan nekustamo īpašumu tirgu. Kā norāda Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš, šobrīd situācija nekustamo īpašumu tirgū ir ļoti svārstīga, tāpēc liela daļa ir neizpratnē par to, vai šis ir īstais brīdis sava nekustamā īpašuma tirdzniecībai?

A. Bērziņš skaidro, ka, lai arī prognozes par pasaules atkopšanos no pandēmijas radītās krīzes ir uzlabojušās, nekustamā īpašuma pircēji joprojām ir ļoti piesardzīgi un rūpīgi izvērtē savu finansiālo situāciju. To ir atzinuši arī Pērkam.lv klienti, kas lielākoties savu īpašumu uztic Pērkam.lv, jo pašiem grūti atrast nekustamā īpašuma interesentus.

“Šobrīd ļoti liela daļa interesējas par sava īpašuma tirdzniecību. Ļoti daudzi pie mums vēršas ar jautājumu, vai īpašuma tirdzniecībai ir īstais laiks? Skaidrs, ka pieņemt pareizo lēmumu var tikai katrs pats, taču neapšaubāmi, ka šis ir īstais brīdis, jo Covid-19 situācija var saasināties jebkurā mirklī un tas var radīt būtiskas cenu izmaiņas nākotnē. Līdz ar to nekustamo īpašumu ieteicams pārdot tieši šobrīd, kad nav tik liels risks,” skaidro A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem. Tā ir iespēja savu īpašumu uzticēt profesionāļiem, kas ne tikai iespējami precīzāk noteiks patiesu īpašuma cenu ,bet arī atbrīvos jūs no sarežģīta pārdošanas procesa.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://pieteikums.lv/perkam