Par pludmales volejbolistu labo sniegumu gādā arī Druvas saldējums

Šovasar sportiskos pasākumus papildinājis vēl viens brīnišķīgs notikums – pirmais Latvijas pludmales volejbola čempionāts „ERGO OPEN”. Pirmais sacensību posms tika atklāts Rīgā, un šajā sezonā kopskaitā tiks aizvadīti astoņi posmi dažādās Latvijas pilsētās, par goda tituliem cīnoties gan vīriešu, gan sieviešu komandām. Visas dienas garumā līdzjutējiem ir iespēja vērot spraigas cīņas, kā arī piedalīties dažādos konkursos un iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas. Arī iecienītais “Druvas saldējums” visa čempionāta garumā rūpējas, lai spēļu starplaikos ar atvēsinošo kārumu veldzētos gan spēlētāji, gan līdzjutēji.

“Pludmales volejbols ir spēle, kas prasa spēku un izturību, tāpēc spēlētāju uzmundrināšana ir viens no galvenajiem uzdevumiem ne tikai līdzjutējiem, bet arī čempionāta atbalstītājiem, tāpēc visa čempionāta laikā spēlētājiem un visiem skatītājiem ir iespēja baudīt gardo un daudzveidīgo Druvas saldējumu. Tomēr, lai uzturētu cīņas sparu un sportisko atmosfēru, par saldējumu nākas “pacīnīties” – sacensību laikā norisinās vairāki konkursi, dažiem nākas pierādīt savu spēku sportiskās, atraktīvās un, galvenokārt, draudzīgās disciplīnās, savukārt, daži no faniem izceļas ar savas balss skaļumu. Paši spēlētāji pierāda savas prasmes „apakšiņu konkursā”, kur nākas demonstrēt savas prasmes piespēlēs. Arī labāko „servju” īpašnieki cīnās par balvām, tai skaitā Druvas saldējumu,” stāsta pludmales volejbola koordinators Aldis Riekstiņš.

„Zināms, ka saspringtu un fiziski grūtu sacensību laikā viena no lielākajām sportistu vēlmēm ir atvēsināties. Atsvaidzinošs dzēriens vai gards saldējums ir viens no labākajiem veidiem kā no lielās svelmes uz brīdi atbrīvoties. Esam gandarīti par to, ka sportisti un līdzjutēji atzinīgi novērtē to, ka tieši Druvas saldējums ir tas, kas šajā čempionātā palīdz veldzēties. Konkursi, kuros ir iespēja laimēt saldējumu, izraisa interesi gan mazu bērnu, gan pieaugušo vidū,” apgalvo AS “Druva Food” pārdošanas vadītājs Jānis Muižnieks.

Nākamais Latvijas čempionāta „ERGO OPEN” posms vīriešu un sieviešu komandām norisināsies jau no 25. līdz 27. jūlijam Jūrmalā. Visi, kas vēlas baudīt lielisku sportisko atmosfēru, laipni aicināti pievienoties gan turpmākajām čempionāta spēlēm, gan atbalsītāju lokam.