Par 31% pērn audzis “Tukums piens” apgrozījums

A/s “Tukuma piens”, kas ir ceturtais lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, pērn strādājis ar 23,96 miljonu latu lielu apgrozījumu. Salīdzinot ar 2007.gadu, “Tukuma piens” apgrozījuma 2008.gadā palielinājies par 31% jeb 5,73 miljoniem latu, informē AS “Tukuma piens” speciālists Armands Artihovičs.

Tāpat uzņēmums mērķtiecīgi turpina ieguldīt attīstībā. Neizmantojot kredītu iespējas, bet ieguldot savu naudu, pērn “Tukuma piens” investējis 480 tūkstošus latus. Investīcijas veiktas tehnoloģiju pilnveidošanā, ražošanas un fasēšanas iekārtās. Jaunās fasēšanas iekārtas ļāvušas palielināt ražošanas jaudas, kā arī uzlabot produkta lietošanas ērtumu. Piemēram, tagad a/s Tukuma piens piedāvā pircējiem produktus 1L kartona iepakojumā ar lielu, ērtu skrūvējamu vāciņu.

Edmunds Jansons, “Tukuma piens” valdes loceklis: “Pagājušo gadu vērtējam kā veiksmīgu. Pateicoties aktīvai tirdzniecībai un pārdomātai cenu politikai, izdevies būtiski palielināt “Tukuma piens” apgrozījumu. Šogad apgrozījumu plānojam noturēt pagājušā gada līmenī. Savukārt investīcijas ražošanas procesa pilnveidošanā plānojam būtiski palielināt – 600 tūkstošus latu, kas ir par 25% vairāk, salīdzinot ar 2008.gadu.”

Avots: www.bna.lv / Renāte Logina

< Iepriekšējais raksts
Bankas atzīst zaudējumus