Palielinās uzņēmumu interese par nodokļu semināriem

Pēc statistikas datiem arvien vairāk pieaug uzņēmumu interese par Nodokļu un Likumdošanas Izglītības Centra (NLIC) rīkotajiem nodokļu semināriem, kuri ietver uzņēmumu nepieciešamo informāciju, lai nenāktos saskarties ar neziņu likumdošanas jautājumos vai izdot papildus līdzekļus nepietiekami optimizētu nodokļu dēļ.

NLIC seminārus, kas tiek organizēti nelielās grupās vada sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi Jadviga Neilande. Tas dod iespēju ne vien uzzināt aktuālos jaunumus nodokļu likumdošanas jomā, bet arī saņemt atbildes uz personīgi interesējošiem jautājumiem tēmas ietvaros. Katram apmeklētājam tiek nodrošināti arī plaši semināra materiāli, kur sniegta informācija par jaunumiem nodokļu politikā, likumdošanas izmaiņas, kā arī padomi nodokļu optimizācijā un piemērošanā dažādās situācijās. Papildus tam NLIC piedāvā arī vispārējas nodokļu konsultācijas, kuru laikā speciālists ierodas uzņēmumā un pārrunās ar klientu cenšas rast risinājumus uzņēmumam nozīmīgos jautājumos, specializējoties uz konkrēto gadījumu.

“Uzņēmumi šobrīd ir ļoti aktīvi semināru apmeklētāji un mēdz pat stāvēt garās rindās. Kā viens no aktivitātes iemesliem ir dažādi jauninājumi nodokļu likumdošanā. Šogad nodokļu politikas izmaiņas bijušas ievērojamas un daudzas no tām tieši skar uzņēmējus. Ne vienmēr grāmatvedis viens pats var izsekot līdzi visiem jauninājumiem, tādēļ speciālisti apmeklē seminārus. Šobrīd  jūtīgākais temats ir PVN likmju izmaiņas, kas būtiski ietekmē ikvienu uzņēmumu,“ norāda nodokļu speciāliste Jadviga Neilande.

“Pašreiz lielāko interesi semināra apmeklētāji izrādījuši tieši par jautājumiem, kas saistīti ar mikrouzņēmumu izveidi un nodokļu pozīcijām. Cilvēki vēlas būt neatkarīgi un uzsākt savu biznesu, tādēļ ir nepieciešams iegūt būtisku informāciju par nodokļu nomaksu. Semināros pārrunājam aktuālos un konkrētajiem cilvēkiem interesējošos jautājumus,” atzīmē Jadviga Neilande.

NLIC piedāvājumi virzīti uz to, lai ietaupītu klientu laiku, nodrošinātu viņiem jaunākās informācijas iegūšanas iespējas viņiem piemērotākajā laikā un vietā, kā arī paplašinātu informācijas saņēmēju loku. Individuālais seminārs arī nodrošina individuālu pieeju katram uzņēmumam, sniedzot informāciju par tieši viņam interesējošiem jautājumiem.

Tuvākie Nodokļu Likumdošanas un Izglītības Centra semināri gaidāmi 20. un 27. janvārī. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.