Notiks biznesa forums “Digitalizācija: biznesa vides transformācija” un konference “Tūrisma uzņēmējdarbība kā radošs kopums”

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Ventspils pilsēta aicina uzņēmējus un visus interesentus apmeklēt Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kura ietvaros 9. oktobrī norisināsies biznesa forums “Digitalizācija: biznesa vides transformācija” un konference “Tūrisma uzņēmējdarbība kā radošs kopums”.

Ņemot vērā valstī noteiktos publiskās pulcēšanās ierobežojums, klātienē festivālu varēs apmeklēt ierobežots skaits cilvēku, tāpēc visiem interesentiem tiks nodrošināta iespēja sekot līdzi foruma norisei un pārējām festivāla aktivitātēm attālināti, vērojot tiešraidi portālā TvNet un vietnē www.uznemejudienas.lv. Šāds pasākuma kombinētais apmeklējuma formāts iepriekš sevi pierādījis kā ļoti veiksmīgs septembra beigās notikušajās “Uzņēmēju dienās Latgalē 2020”.

Biznesa forums sekos uzreiz pēc svinīgās Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” atklāšanas, kas paredzēta plkst. 11:00. Tas norisināsies turpat uz festivāla skatuves un šogad tas tiek rīkots sadarbībā ar TetVentspils Augsto tehnoloģiju parku un CV-Online Latvia. Foruma sesijas apskatīs tādas uzņēmējiem aktuālas tēmas kā izmaiņas profesiju jomā, digitalizāciju un jaunāko informāciju tehnoloģijās.

Foruma pirmajā sesijā CV-Online Latvia Personāla atlases nodaļas vadītājs Kaspars Kotāns savā prezentācijā “Darba tirgus vakar, šodien un rīt” sniegs ieskatu, kādas būtiskākās izmaiņas darba tirgū norisinājušās pēdējo 20 gadu laikā un kādas ir nākotnes tendences un prognozes personāla vadībā. Pēc prezentācijas sekos paneļdiskusija ar dažādu organizāciju pārstāvju līdzdalību, kuru moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Otrajā sesijā Tet Datu centru biznesa attīstības direktors Māris Sperga runās par IT risinājumiem uzņēmumiem mainīgajā vidē. Prezentācijai sekos paneļdiskusija par nākotnes tehnoloģijām, kuru moderēs Ventspils Augstskolas dekāns Vairis Caune un kurā piedalīsies tādu uzņēmumu pārstāvji kā AccentureEmergn un Aspired.

Foruma trešajā sesijā eksperti paneļdiskusijā runās par ražošanas digitalizāciju. Sesija sāksies ar InPass valdes locekļa Raivja Ekšteina prezentāciju “Rītdienas tehnoloģijas mūsdienu uzņēmumā”. Pēc tam visi klātesošie varēs piedalīties Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera vadītāja Salvja Rogas moderētajā ekspertu diskusijā par to, kā tehnoloģijas uzņēmējdarbībā var palīdzēt, veicinot produktivitāti un to, kādēļ tās vispār ir nepieciešamas.

Pirmā diena noslēgsies ar konferenci “Tūrisma uzņēmējdarbība kā radošs kopums”, kurā būs gaidīts ikviens ar tūrisma uzņēmējdarbību saistīts interesents. Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks klausītājus iepazīstinās ar Ventspils tūrisma nākotnes izaicinājumiem, savukārt, iedvesmai dzirdēsim trīs īpašus un spilgtus Latvijas tūrisma uzņēmējdarbības pieredzes stāstus no Piedzīvojumu parka Dimantu kalns saimnieka Pētera Dimanta, Ventspils pludmales kafejnīcas un pazīstamā zīmola The Spirits of Ventspils īpašnieka Aleksandra Bondara, kā arī no pasaules apceļotāja un Impro projektu vadītāja Harija Egliena.

Aicinām iepazīties ar pilnu dienas programmu un dalībai reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/biznesa-forums-kurzeme/pieteikties.

Plašāka informācija par Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, tā programmu un dalībniekiem: www.uznemejudienas.lv.