Nopirksim.lv: Pirms mājokļa iegādes iedzīvotāji rūpīgi izvērtē īpašuma atrašanās vietu

Mājokļa jautājums ir svarīgs ikvienam, tomēr arvien lielākā nozīme, izvēloties īpašumu, tiek piešķirta īpašuma atrašanās vietai. Nopirksim.lv konsultants Mārtiņš Ozols uzsver – iegādājoties īpašumu, liela daļa ņem vērā ne tikai to, vai īpašums atrodas izdevīgā vietā, bet arī attiecīgās atrašanās vietas nākotnes izredzes.

“Arvien biežāk saskaramies ar situācijām, kad atsevišķās Latvijas vietās, it īpaši lauku reģionos, īpašniekam pārdot savu īpašumu ir ļoti apgrūtinoši. Mūsdienās ļoti liela nozīme tiek piešķirta īpašuma atrašanās vietai un infrastruktūrai. Izvēloties savu mājokli, cilvēkiem parasti lielu nozīmi spēlē tas, cik tuvu ir pieejams sabiedriskais transports, cik tuvu atrodas izglītības iestādes un vai apkārtnes attīstības plāni ietekmēs īpašuma vērtību nākotnē drīzāk pozitīvi vai negatīvi. Jo neapšaubāmi, ka cilvēki par īpašumu domā nevis tikai kā dzīvesvietu, bet arī vērtīgu ieguldījumu nākotnē,” uzsver M. Ozols.

Viņš gan norāda, ka tiem, kuriem šos faktorus ir grūti izpildīt, nevajadzētu satraukties, bet sazināties ar Nopirksim.lv, kas iegādājas nekustamos īpašumus visā Latvijā.

Arī Aldis no Viļāniem nesen ar Nopirksim.lv palīdzību pārdevis savu māju. Mājas pārdošana pirms Nopirksim.lv viņam prasījusi pusgadu. “Uzreiz sapratu, ka īpašumu būs grūti pārdot, ņemot vērā tā atrašanās vietu un salīdzinoši nelielo iedzīvotāju skaitu pilsētā. Pusgadu dažādi mēģināju pārdot māju, bet tas viss bija neveiksmīgi līdz sazinājos ar Nopirksim.lv, kas īpašumu iegādājas nekavējoties. Par to esmu ļoti pateicīgs,” norāda Aldis.

Nopirksim.lv, ja tas nepieciešams, Jūsu vietā var nomaksāt arī hipotekāro kredītu. Nekustamais īpašums var būt arī sliktā tehniskā stāvoklī, remontējams, restaurējams, vai pat nojaucams. Nopirksim.lv iegādājas arī īpašumu reālās un domājamās daļas.

Par īpašumiem samaksa parasti tiek nodrošināta dažu dienu laikā, atkarībā no darījuma sarežģītības. Tāpat arī tiek sniegta palīdzība dokumentu noformēšanā – visi darījumi tiek kārtoti oficiāli ar zvērināta notāra palīdzību un ar ierakstu Zemesgrāmatā.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> www.nopirksim.lv

Publicitātes materiāls