Nekustamā īpašuma vērtību ietekmē vairāki faktori; tagad ikviens var ērti uzzināt sava īpašuma patieso tirgus vērtību

Nekustamā īpašuma vērtības noteikšana visbiežāk kļūst aktuāla, kad esat izlēmuši īpašumu pārdot, jo skaidrs, ka abām pusēm pareizās cenas noteikšana ir nozīmīga. Tajā pašā laikā prakse rāda, ka pašam savu īpašumu objektīvi novērtēt nav viegli, it īpaši ņemot vērā, ka mūsdienās nepārtraukti nekustamā īpašuma tirgu ietekmē apstākļi, kas var gan celt, gan pazemināt nekustamā īpašuma vērtību. Lai noskaidrotu sava īpašuma patieso tirgus vērtību, ikviens tagad var apmeklēt Kadastri.lv, kas ir iespēja ātri un ērti uzzināt sava īpašuma vērtību.

Kā atzīst nekustamā īpašuma vērtētāji, īpašuma vērtības nozīmīgākais kritērijs joprojām ir tā atrašanās vieta, un tikai pēc tam seko visi pārējie. Tā, piemēram, vides pieejamība, laba infrastruktūra, īpašuma tehniskais stāvoklis — tas, kā mājoklis ir uzturēts. Un tie ir tikai daži no faktoriem, kas var ietekmēt īpašuma vērtību.

Kā skaidro Kadastri.lv, lai noteiktu pēc iespējas precīzāku pārdošanas cenu, ikvienam svarīgi ir zināt sava īpašuma – mājas, dzīvokļa, zemes vai meža, – kadastrālo vērtību, kas tiek noteikta atbilstoši nekustamā īpašuma tirgus informācijai saskaņā ar starptautiski atzītiem masveida vērtēšanas standartiem un vērtēšanas metodēm. Kadastrālā vērtība balstās un ir saistīta ar izmaiņām nekustamā īpašuma tirgū. Ja vērtības (cenas) kādā teritorijā vai īpašumu segmentā tirgū kāpj, pieaug arī kadastrālā vērtība un otrādi – ja krīt, tad kadastrālā vērtība samazinās. Protams, kadastrālā vērtība ir tikai viena no īpašuma tirgus cenas komponentēm.

Uzzināt sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību, varat aizpildot Kadastri.lv pieteikuma anketu, norādot sava īpašuma kadastra numuru. Tā ir iespēja 24 stundu laikā saņemt nepieciešamo informāciju ar īpašuma cenas vērtējumu.

Kadastri.lv ir lieliska iespēja uzzināt sava īpašuma patieso tirgus vērtību, kas vēlāk arī palīdz apzināt visas ar īpašumu pārdošanu saistītās iespējas un veiksmīga darījuma izredzes.

Plašāka informācija >>> https://kadastri.lv