Līdz aprīļa beigām “KVV Liepājas metalurgā” varētu strādāt jau aptuveni 1000 cilvēki

Līdz aprīļa beigām metālapstrādes uzņēmumā “KVV Liepājas metalurgs” varētu strādāt aptuveni 1000 personas, piektdien intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” prognozēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane.

“NVA cipari rāda ļoti pozitīvu tendenci, un tas, ka “Liepājas metalurgs” februārī atsāka darbu poztīvi ietekmēja arī bezdarba līmeni pilsētā,” sacīja Baumane, norādot, ka bezdarba līmenis turpina samazināties un iepriekšējā nedēļā tas pazeminājies par 0,2%.

Baumane norādīja, ka uz šo brīdi uzņēmumā strādā aptuveni 580 cilvēku, no kuriem 200 cilvēki darbā tika pieņemti jau no janvāra sākuma, taču vēl apmēram 200 cilvēki zaudējuši bezdarbnieka statusu, savukārt no NVA uzskaitē esošajiem darbā pieņemti 162.

“Līdz aprīļa beigām, , kad ir paredzēta elektrokrāsns atjaunošana, ir metalurgā plānots pieņemt darbā vairāk nekā 370 darbiniekus, kas nozīmē, ka tad aprīļa beigās uzņēmumā varētu strādāt tuvu pie 1000 darbinieku,” sacīja NVA filiāles vadītāja, piebilstot, ka uzņēmumā novērojams arī ražošanas pieaugums.

Jau vēstīts, ka marta sākumā “KVV Liepājas metalurgs” atsāka darbību. Pērn “Liepājas metalurgu” par 107 miljoniem eiro iegādājies Ukrainas uzņēmums “KVV Group”.