LG iepazīstina ar jaunu flagmani LG G4

LG Electronics (LG) prezentācijas pasākumos sešās pilsētās, tostarp Ņujorkā, Londonā, Parīzē, Singapūrā, Stambulā un Seulā iepazīstināja ar ilgi gaidīto viedtālruni LG G4. Izstrādājot jaunu viedtālruni, fokusā bija ērta elegance, lielisks vizuālais atbalsts un uz cilvēku orientēta lietošanas pieredze. Viena no būtiskajam LG G4 iezīmēm ir viedtālruņu segmentā reti sastopamā F1.8 apertūras lēca, kas nodrošina par 80% lielāku gaismas piekļūšanu attēla sensoram. Novatoriskais kameras modulis ir apvienots ar jauno IPS Quantum ekrānu.

„Mēs vēlējāmies patērētājiem sniegt patiesi uz cilvēkiem koncentrētu ierīci. Sākot ar dizainu, kameru, ekrānu un beidzot ar lietotāju pieredzes (UX) funkcijām, šis ir visambiciozākais tālrunis, kādu mēs jebkad esam radījuši,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. prezidents un vadītājs Juno Čo.

Ērts un elegants dizains

LG G4 korpuss ir pieejams ar roku izstrādātas īstās ādas apdarē sešās skaistās krāsās. Āda ir nokrāsota, izmantojot tradicionālus krāsošanas procesus ar dārzeņiem. G4 ādas apdares krāsas ir bagātīgas ar siltiem toņiem, kas izskatās dabiski un laika gaitā mainās. Turklāt ar dārzeņiem krāsotā āda ir videi draudzīga un to iespējams viegli pārstrādāt. Citu pieejamo G4 aizmugures vāciņu apdaru klāstā iekļauta keramiski balta ar 3D rakstu, metāliski pelēkā un spīdīgi zelta krāsa.

LG G4 dizainu nosaka moderns Slim Arc koncepts, kas novērojams visā tālruņa korpusā un kuru izceļ ekrāns ar nelielu izliekumu. Turklāt Slim Arc piedāvā par 20% lielāku izturību salīdzinājumā ar plakanajiem viedtālruņiem gadījumos, kad tālrunis nokrīt ar ekrānu uz leju. Ārējais dizains atspoguļojas arī viedtālruņa lietotāja saskarnē – ikonu krāsas ir krietni rezonējošākas un tām ir noapaļoti stūri. Tikmēr Smart Notice funkcija automātiski maina fona un teksta krāsu, balstoties uz fona ekrānu, kādu izvēlējies lietotājs.

Lieliska vizuālā pieredze

LG G4 aprīkots ar 16MP kameru, kas nodrošina iespēju uzņemt kvalitatīvus attēlus pat ļoti vāja apgaismojumā. Kameras modulis ietver plašu F1.8 apertūras lēcu, kas nodrošina par 80% lielāku gaismas piekļūšanu attēla sensoram. Savukārt OIS 2.0 vēl vairāk uzlabo veiktspēju vājā apgaismojumā, paplašinot attēla stabilizēšanas amplitūdu no viena grāda līdz diviem grādiem X un Y asīs, kā arī pirmo reizi pievienojot trešo asi. LG arī piedāvā nozarē vadošo 8MP priekšējo kameru asiem, detalizētiem pašportretiem un grupu fotouzņēmumiem.

Kā jauninājums tālrunī G4 ir Manual Mode, kas nodrošina pieredzējušiem fotogrāfiem iespēju realizēt krietni mākslinieciskāku izpausmi, ļaujot viņiem tieši kontrolēt fokusu, slēdža ātrumu, ISO, ekspozīcijas kompensāciju un baltās krāsas līdzsvaru katram attēlam. Profesionāli fotogrāfi papildus JPEG var arī saglabāt savas fotogrāfijas RAW formātā, nodrošinot precīzāku rediģēšanu bez detaļu zaudēšanas.

Kameru papildina arī Color Spectrum Sensor (krāsu spektra sensors) (CSS), kas ir pirmā šāda veida funkcija, kas nonākusi viedtālrunī. CSS uzlabo krāsu precizitāti, pareizi nolasot apkārtējās gaismas, kā arī no objektiem atstarotās infrasarkanās gaismas RGB vērtības. CSS izmanto šo informāciju, lai pielāgotu kameras baltās krāsas līdzsvaru un zibspuldzes krāsu.

LG G4 ir pirmais viedtālrunis, kurā tiek izmantos LG Display jaunais 5,5 collu IPS Quantum ekrāns, kas piedāvā par 20% labāku krāsu attēlošanu, par 25% labāku gaišumu un par 50% labāku kontrastu. Šis ir pirmais Quad HD ekrāns, kurā tiek izmantota Advanced In-Cell Touch (AIT) tehnoloģija, kas apvieno LCD un skāriena sensorus vienā slānī, lai nodrošinātu labāku krāsu attēlošanu un skāriena jutīgumu.

Augstākas kvalitātes ekrāns gan neietekmē akumulatora darbības ilgumu. LG G4 ir aprīkots ar augstas kapacitātes 3,000mAh noņemamu akumulatoru, kas apvienots ar ātru, taču enerģiju taupošu Qualcomm Snapdragon 808 procesoru ar X10 LTE.

Uz cilvēkiem orientēta lietotāju pieredze

LG G4 ir pirmais tālrunis, kurā tiek izmantota jaunā uz cilvēkiem orientētā mobilo ierīču lietotāju saskarne UX 4.0. Tā likvidē nevajadzīgas darbības, vienlaikus nodrošinot lielākas pielāgošanas iespējas lietotājiem:

Quick Shot nodrošina iespēju uzņemt fotogrāfijas bez nepieciešamības atvērt kameras aplikāciju, divreiz nospiežot telefona aizmugurē izvietoto Rear Key taustiņu pat brīdī, kad ekrāns ir izslēgts.

Jaunā Galerija nodrošina ārkārtīgi ātru attēlu aplūkošanu, kamēr Memories funkcija automātiski organizē fotogrāfijas un video konkrētiem notikumiem īpašos albumos, balstoties uz vietu un laiku, kādā uzņemta katra fotogrāfija.

Event Pocket nodrošina iespēju radīt vienu, vienotu kalendāru, pavelkot un tajā novietojot atgādinājumus un aktivitātes no dažādiem kalendāriem un sociālajiem medijiem.

Uzlabotā Smart Notice funkcija nodrošina krietni personalizētāku informēšanu par laika apstākļiem, ceļojumiem un citiem notikumiem, analizējot lietotāja dzīvesveida paradumus.

Quick Help ļauj iegūt tūlītējas atbildes uz jebkuriem jautājumiem par LG G4 darbību tieši Smart Notice aplikācijā.

LG G4 tālrunī jau iepriekš uzstādīts Google Office un G4 īpašnieki uz diviem gadiem saņems arī papildu 100GB lielu uzglabāšanas vietu Google Drive. Ar MirrorLink un LG G4 zīmola Volkswagen automašīnu īpašnieki spēs izmantot automašīnām draudzīgo G4 saskarnes versiju automobiļa displejā, lai nodrošinātu pilnīgu saskaņošanu ar kontaktiem, navigāciju un mūziku viedtālrunī.

LG G4 tirdzniecībā nonāks 29.aprīlī, kad tas kļūs pieejams Korejas patērētājiem, taču vēlāk tas nonāks pie aptuveni 180 operatoriem visā pasaulē.

LG G4 galvenās specifikācijas:

Displejs: 5.5-inch Quad HD IPS Quantum Display (2560 x 1440, 538ppi)
Čipkopa: Qualcomm Snapdragon™ 808 ar X10 LTE
Kamera: aizmugurējā – 16MP ar apertūras lēcu F1.8 / priekšējā ar F2.0 apertūras lēcu 8MP
Atmiņa: 32GB eMMC ROM, 3GB LPDDR3 RAM / microSD
Akumulators: 3,000mAh (izņemams)
Operētājsistēma: Android 5.1 Lollipop
Tīkls: 4G / LTE / HSPA+ 21 Mbps (3G)
Izmēri (G x P x B): 148.9 x 76.1 x 6.3 – 9.8 mm
Krāsas: Keramika – Balta/ Metāliski pelēka/ Spidīgi zeltas; Āda – Melna/Brūna/ Sarkana/ Debess zila/ Meisas/ Dzeltena
Citas funkcijas: Manual Mode / Gesture Interval Shot / Quick Shot