LG iepazīstina ar jaunākam G4 sērijas viedtālruņiem – G4 Stylus un G4c

LG Electronics (LG) oficiāli paziņojis par diviem jauniem G4 sērijas ierīcēm – G4 Stylus un G4c. Viedtālruņi Latvijā būs pieejami no šī gada jūnija vidum. Jaunas vidēja cenu līmeņa ierīces var lepoties ar vairākām augsta līmeņa lietotāja funkcijām, kas atrodamas LG G4.

G4 Stylus ir aprīkots ar 5,7 collu lielu ekrānu, kas ir nedaudz lielāks salīdzinājumā ar G4 piedāvāto 5,5 collu ekrānu. G4 Stylus tiek piedāvāts ar RubberdiumTM Stylus irbuli, kas nodrošinās atvieglotu piezīmju veikšanu un zīmēšanu lielajā ierīces ekrānā. Savukārt piecu collu lielais G4c piedāvā vairākas G4 premium funkcijas un dizaina elementus, taču krietni kompaktākā formātā.

Abi G4 sērijas tālruņi aprīkoti ar 8MP aizmugurējo kameru un 5MP priekšējo kameru, nodrošinot augstas kvalitātes fotogrāfiju uzņemšanu. Tādas populāras LG funkcijas kā Gesture Shot, Glance View un Knock Code padara abas ierīces ērtākas, drošākas un jautrākas lietošanā. G4 Stylus aprīkots ar Laser Autofocus tehnoloģiju, kas atrodama iepriekšējos G sērijas viedtalruņu modeļos, un palīdz uzņemt lieliskus attēlus pat vājā apgaismojumā. Tikmēr HD kvalitātes IPS ekrāni ar In-Cell Touch tehnoloģiju nodrošina premium klases vizuālo pieredzi.

„G4 Stylus un G4c ir lieliski piemēri tam, kas mūsu izpratnē ir premium viedtalruņu pieredze bez premium cenas,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. prezidents un vadītājs Juno Čo (Juno Cho). „Mēs esam apņēmušies piedāvāt LG ierīces, kas ne tikai nodrošina veiktspēju, bet arī izskatās labi. Gan G4 Stylus, gan G4c pārspēs klientu cerības attiecībā uz to, kādam vajadzētu būt LG tālrunim.”

G4 Stylus tiks piedāvāts LTE konfigurācijā metāliski pelēkā krāsā. G4c būs pieejams spīdīgā zelta, metāliski pelēkā un keramiski baltā krāsā.

G4 Stylus galvenās specifikācijas:

Čipkopa: 1.2GHz Quad-Core
Displejs: 5.7-collas HD IPS (258ppi)
Atmiņa: 1GB RAM / 8GB ROM / microSD
Kamera: aizmugurējā 8MP / priekšējā 5MP
Akumulators: 3,000mAh (izņemams)
Operētājsistēma: Android 5.0 Lollipop
Izmēri (G x P x B): 154.3 x 79.2 x 9.6mm
Svars: 163g
Tīkls: LTE
Savienojamība: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n / Bluetooth 4.1 / NFC / A-GPS / Glonass / USB 2.0
Citas funkcijas: Stylus Pen / Laser Auto Focus / Gesture Shot / Glance View / Knock Code™

G4c galvenās specifikācijas:

Čipkopa: 1.2GHz Quad-Core
Displejs: 5.0-collas HD IPS (294ppi)
Atmiņa: 1GB RAM / 8GM ROM / microSD
Kamera: aizmugurējā 8MP / priekšējā 5MP
Akumulators: 2,540mAh (izņemams)
Operētājsistēma: Android 5.0 Lollipop
Izmēri (G x P x B): 139.7 x 69.8 x 10.2mm
Svars: 136g
Tīkls: LTE
Savienojamība: Wi-Fi 802.11 b, g, n / Bluetooth 4.1 / NFC / A-GPS / Glonass / USB 2.0
Citas funkcijas: Gesture Shot / Glance View / Knock Code™