Jaunais LG flagmanis LG G4 Latvijā būs pieejams jau nākamnedēļ

Ilgi gaidītais viedtālrunis LG G4 Latvijā būs pieejams jau nākamnedēļ, informē LG Electronics (LG).

Izstrādājot jaunu viedtālruni, fokusā bija ērta elegance, lielisks vizuālais atbalsts un uz cilvēku orientēta lietošanas pieredze. Sākot ar dizainu, kameru, ekrānu un beidzot ar lietotāju pieredzes (UX) funkcijām, šis ir visambiciozākais tālrunis, kādu LG jebkad esot radījis.

Viena no būtiskajam LG G4 iezīmēm ir viedtālruņu segmentā reti sastopamā F1.8 apertūras lēca savienojumā ar 16MP kameru, kas nodrošina iespēju uzņemt kvalitatīvus attēlus pat ļoti vājā apgaismojumā. Kā jauninājums tālrunī G4 ir Manual Mode, kas nodrošina pieredzējušiem fotogrāfiem iespēju tieši kontrolēt fokusu, slēdža ātrumu, ISO, ekspozīcijas kompensāciju un baltās krāsas līdzsvaru katram attēlam. Profesionāli fotogrāfi papildus JPEG var arī saglabāt savas fotogrāfijas RAW formātā, nodrošinot precīzāku rediģēšanu bez detaļu zaudēšanas. LG G4 arī piedāvā nozarē vadošo 8MP priekšējo kameru asiem, detalizētiem pašportretiem un grupu fotouzņēmumiem.

LG G4 ir arī pirmais viedtālrunis, kurā tiek izmantots 5,5 collu IPS Quantum ekrāns, kas piedāvā par 20% labāku krāsu attēlošanu, par 25% labāku gaišumu un par 50% labāku kontrastu. Šis ir pirmais Quad HD ekrāns, kurā tiek izmantota Advanced In-Cell Touch (AIT) tehnoloģija, kas apvieno LCD un skāriena sensorus vienā slānī, lai nodrošinātu labāku krāsu attēlošanu un skāriena jutīgumu. Augstākas kvalitātes ekrāns gan neietekmē akumulatora darbības ilgumu. LG G4 ir aprīkots ar augstas kapacitātes 3,000mAh noņemamu akumulatoru, kas apvienots ar ātru, taču enerģiju taupošu Qualcomm Snapdragon 808 procesoru ar X10 LTE.

LG G4 dizainu nosaka moderns Slim Arc koncepts, kas novērojams visā tālruņa korpusā un kuru izceļ ekrāns ar nelielu izliekumu. Turklāt Slim Arc piedāvā par 20% lielāku izturību salīdzinājumā ar plakanajiem viedtālruņiem gadījumos, kad tālrunis nokrīt ar ekrānu uz leju. Viedtālruņa korpuss ir pieejams ar roku izstrādātas īstās ādas apdarē trīs skaistās krāsās. Citu pieejamo G4 aizmugures vāciņu apdaru klāstā iekļauta keramiski balta ar 3D rakstu, metāliski pelēka un spīdīgi zelta krāsa.

LG G4 galvenās specifikācijas:

Displejs: 5.5-inch Quad HD IPS Quantum Display (2560 x 1440, 538ppi)
Čipkopa: Qualcomm Snapdragon™ 808 ar X10 LTE
Kamera: aizmugurējā – 16MP ar apertūras lēcu F1.8 / priekšējā ar F2.0 apertūras lēcu 8MP
Atmiņa: 32GB eMMC ROM, 3GB LPDDR3 RAM / microSD
Akumulators: 3,000mAh (izņemams)
Operētājsistēma: Android 5.1 Lollipop
Tīkls: 4G / LTE / HSPA+ 21 Mbps (3G)
Izmēri (G x P x B): 148.9 x 76.1 x 6.3 – 9.8 mm
Krāsas: Keramika – Balta/ Metāliski pelēka/ Spidīgi zelta; Āda – Melna/Brūna/ Sarkana/
Citas funkcijas: Manual Mode / Gesture Interval Shot / Quick Shot