Latvijas uzņēmums ”Infogr.am” saņem 1,34 miljonu eiro investīciju

”Infogr.am”, Latvijas datu vizualizācijas uzņēmums, ir noslēdzis 1,34 miljonu eiro lielu investīciju darījumu. Šis ir lielākais publiski zināmais iesācējuzņēmumu (start-up) finansējums Latvijas vēsturē.

Šajā darījumā piedalās tādas ārvalstu firmas kā Berlīnes ”Point Nine Capital”, Londonas ”Connect Ventures” un Hamburgas ”HackFwd”. Kā ziņo pati kompānija, divu gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir saņēmis 1,5 miljonu eiro vērtas investīcijas.

Pašreiz ”Infogr.am” par savu mērķi ir izvirzījis līderpozīcijas nostiprināšanu datu vizualizācijas nozarē. Kompānija plāno attīstīties, piesaistot arvien jaunus speciālistus gan Latvijā, gan ASV. Uzņēmuma pārstāvis Uldis Leiterts izteicās, ka kompānija cer rosināt kvalificēta darbaspēka atgriešanos Rīgā.

”Infogr.am” 2012. gada februārī dibināja Uldis Leiterts, Raimonds Kaže un Alise Semjonova. Viņi piedāvā datu vizualizācijas rīku, kas dod iespēju ātri un ērti publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā. Uzņēmums tika izveidots ”TechHub Riga” paspārnē.

Starp ”Infogr.am” lietotājiem ir tādi mediji kā ”Huffington Post”, ”The Guardian”, ”Washington Post”, ”The Walstreet Journal” un daudzi citi.

BNA Latvia

< Iepriekšējais raksts
Bankas pārtrauc kreditēt