Latvijas Grāmatvedības klubs sniedz lielisku iespēju grāmatvežiem vienmēr būt savu uzdevumu augstumos

Grāmatveža pienākums un atbildības loks mūsdienās ir liels un patiesībā kļūst arvien plašāks, ņemot vērā pastāvīgi mainīgās nodokļu normas, grāmatveža statusa prasības un pieaugošo birokrātisko slogu, kas gulstas uz katra grāmatveža pleciem. Lai palīdzētu grāmatvežiem vienmēr būt uzdevumu augstumos un atvieglotu viņu darbu, sniedzot neierobežotu palīdzību jaunu likumu un zināšanu apguvē, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) kopā ar Neilandes nodokļu konsultācijām sniedz iespēju 100 laimīgiem grāmatvežiem pieteikties Latvijas Grāmatvedības klubā (LGK) ar 900 eiro atlaidi gada dalības maksai.

Latvijas Grāmatvedības klubs veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem atsvaidzināt teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un pilnveidotu to prasmi pareizi interpretēt likuma normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likuma izmaiņām sagatavot gada pārskatus un konsolidētos gada pārskatus, kā arī to, kā kompetenti veikt citus likumā noteiktos pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju un pārliecinoši virzīties augšup pa karjeras kāpnēm.

LGK palīdzēs grāmatvežiem vienmēr būt informētiem par jaunumiem likumdošanā un saņemt ievērojamas izaugsmes iespējas. Ar Latvijas Grāmatvedības kluba palīdzību grāmatveži var saņemt nepārtrauktu, aktuālu informāciju par jaunumiem normatīvajos aktos, kas regulē organizācijas grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, speciālistu konsultācijas, kā arī pieeju ievērojamam skaitu materiālu, kas palīdzēs tiem savu darbu izpildīt precīzi un bez kļūdām.

“Šajā laikā, kad likumi mainās gaismas ātrumā, grāmatvežiem arvien biežāk ir nepieciešams papildināt savas zināšanas grāmatvedības un nodokļu uzskaites jautājumos un īpaši nozīmīgs tam ir atbalsts un informācija, ko sniedz dalība Latvijas Grāmatvedības klubā. Tie ir metodiskie materiāli, semināri grāmatvežiem un finanšu vadītājiem, un ekspertu atbildes uz jautājumiem saistībā ar nodokļu un grāmatvedības jomu, ko par vērtīgāko atzinuši LGK dalībnieki,” norāda “Nodokļu likumdošanas izglītības centra” un Latvijas Grāmatvedības kluba vadītāja Jadviga Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris – decembris, 2023) – tikai EUR 110 / mēnesī jeb EUR 1320 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 420 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par 100 laimīgiem grāmatvežiem vairāk.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs

Publicitātes materiāls